Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trafisz.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Trafisz.com (/Temat-Trafisz-com-113545)



RE: Trafisz.com - Trafisz Support - 03-09-2015 12:55

Tak były, narazie wyłączyłem to powiadomienie. Zrobiłem pewne poprawki w statystykach, jednak nie chcę robić ogromnej burzy wśród wszystkich partnerów. Czy ktoś chciałby na ochotnika sprawdzić czy działają poprawnie ? jak coś to PW albo na czacie jestem Smile


RE: Trafisz.com - Kickster - 03-09-2015 14:27

Ja tak o 18 stej zaczne promowac to obczaje jak idzie .


RE: Trafisz.com - Ciastek - 04-09-2015 12:53

@[Kickster]
i jak próbowałeś?


RE: Trafisz.com - Trafisz Support - 04-09-2015 13:44

Uaktywniłem statystyki u wszystkich użytkowników. Prosiłbym o informacje czy działają prawidłowo Smile Poprawiony został tylko skrypt wyświetlania - optymalizacja oraz poprawa błędów nakładania się dni.


RE: Trafisz.com - Kickster - 04-09-2015 15:22

@[Ciastek] co do statystyk to nie widze problemow. Co do rejestracji i wplat to troche mizernie. Trzeba poszukac innej niszy xd

Edit:
Wylaczenie darmowych kredytow spowodowalo wzrost liczby smsow za 6 zeta, ludzie sobie pewnie chca na probe sprawdzic i wysylaja. Sugerowalbym pozostawic tak jak jest Wink


RE: Trafisz.com - mlody222 - 06-09-2015 13:53

Del


RE: Trafisz.com - Trafisz Support - 07-09-2015 10:55

Potrzebuję opinii, co z tymi darmowymi kredytami - zostawić wyłączone czy włączyć znowu, czy włączyć i dać więcej darmowych ?


RE: Trafisz.com - Kickster - 07-09-2015 11:07

Zotawic wylaczone, sporo wplat po 6 i 5 zeta mialem, widac ze "na sprobowanie" kupowali


RE: Trafisz.com - Trafisz Support - 07-09-2015 17:40

Witam, zapewne niektórzy zauważyli zmianę w naliczaniu prowizji za sms. W momencie tworzenia u niektórych użytkowników za sms było ustawione 50% prowizji, u późniejszych użytkowników zostało to zmienione i zapomniane Smile Ze względu na to, że operator z sms o wartości 6 zł zabiera 3 zł, Partner za każdego sms-a o wartości 6 zł otrzymuje 25% czyli 1,5 PLN. (tak jak jest napisane na pierwszej stronie tego tematu). Oczywiście dotychczasowe błędne naliczanie jest po naszej stronie i traktujemy je jako "bonus" dla Partnerów Tongue
Już jutro od rana realizuję wszystkie wypłaty dzisiejsze i wczorajsze. Życzę udanych promocji Smile


RE: Trafisz.com - chomik3 - 08-09-2015 11:05

Ma ktoś dane firmy od Trafisza? Potrzebuje fakturke wystawić i za cholerę znaleźć nie mogę.

//edit, nieważne, już mam