Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trafisz.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Trafisz.com (/Temat-Trafisz-com-113545)



RE: Trafisz.com - chomik3 - 09-07-2015 23:50

No nie wygląda to za pewnie prawdę mówiąc... Domena od kwietnia, brak meta-tagów w kodzie strony, nie działa link do polityki prywatności, link aktywacyjny na maila nie dochodzi, dużo skarg że wypłata nie doszła, "copyright 2014" mimo, że serwis istnieje od 2015, błędy stylistyczne. Tanieaukcje były scamem, a to w zasadzie tanie aukcje z nową domeną.
Wygląda na jedną wielką ściemę. Radzę nie promować do czasu aż nie wypłacą zaległości.


RE: Trafisz.com - Kickster - 10-07-2015 00:10

Jesli dzialacie na zyskach to wyplaty ekspresowe dochodza w godzine, jesli na klikach to nie polecam bl trzeba czekac z tydzien na wyplate. Strona dziala i nie umiera jak tanieaukcje.com i jest duzo przedmiotow w porownaniu z konkurencyjnym wylicytuj.to, przez to konwersja jest o wiele lepsza. Takze ja bym nie narzekal tylko bral sie za zarabianie, ale tylko na zyskach!


RE: Trafisz.com - chomik3 - 10-07-2015 00:25

Gdzie tak w ogóle jest jakaś opcja wypłaty? Pokazuje się dopiero po uzyskaniu 20 zeta?


RE: Trafisz.com - damko123 - 10-07-2015 05:59

@up tak


RE: Trafisz.com - chomik3 - 10-07-2015 08:57

Ktoś mi wpłacił 120 zeta, wypłata zgłoszona. Do 120 minut się wypowiem ponownie Wink


RE: Trafisz.com - Trafisz Support - 10-07-2015 09:03

Witam, wypłaty za kliknięcia wiszą wciąż u osób z bardzo niską konwersją. Są użytkownicy którzy zarobili za kliknięcia jakby 10000 ludzi klikało. Wszystko fajnie, ale zaczyna wyglądać to podejrzanie gdy żadna z tych osób nie wpłaciła nawet 5 zł Smile


RE: Trafisz.com - xPiwkoPL - 10-07-2015 10:38

Może nie są idiotami aby wierzyć w takie rzeczy po trzy grosze. Ja ruch kieruje ze strony przeznaczonej dla osób 18 a może nawet ponad 20 lat to znaczy kierowalem na troche ponad 400 klików ttoche wiecej bo czekam aż wyplaca nie wyplaca to się w to nie bawię (dlatego kliki wybrałem) bo u mnie są juz dojrzalsi ludzie bo są poważniejsze tematy wyszlo 400 klików bo usuwam odrazu po wbiciu żeby fp nie zabic


RE: Trafisz.com - mlody222 - 10-07-2015 10:52

Podeślijcie ludziom jakieś gratisowe kredyty to bardziej ludzi zachęci do wpłat Wink


RE: Trafisz.com - Make it - 10-07-2015 11:09

Po 3 kredyty na nowego użytkownika , pograją , wciągną się , wpłacą


RE: Trafisz.com - chomik3 - 10-07-2015 12:45

Niby koło 10-tej kasa wypłacona. Przelewając z dowolnego polskiego banku kasa powinna już być u mnie - a nie ma.

Zbyt piękne by to było prawdziwe, a moi poleceni wpłacili już w sumie 145 zeta, więc nawet gdyby mi przelali połowę z tego to stratni by nie byli.
Szkoda, spam do 200 grup i ~70 zeta zarobku w kilka godzin to byłoby coś fajnego. Pewnie natrzepią kasy i będą mieć wszystkich w du*ie, bo pomyślą, że "firma nie w Polsce to nikt nas nie zgłosi".

Ps. Ktoś kiedykolwiek widział tam jakiegoś pracownika online na chacie?

// Edit - jedna wypłata 58 zł doszła. Zwracam honor - firma póki co wypłacalna.