Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trafisz.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Trafisz.com (/Temat-Trafisz-com-113545)



RE: Trafisz.com - aero2 - 04-11-2016 13:44

@[polokk]
Nie miałeś pewnie żadnych wpłat, to się pożegnaj z tą kasą, każdy tu jedzie od początku na zyskach.


RE: Trafisz.com - rekki - 04-11-2016 14:10

Zarabianie na klikach w tym serwisie nie ma sensu, bo jeśli nie zarobisz dla serwisu wartości klikow, to nie dostaniesz wynagrodzenia, a jeśli Ci wypłaca, to znaczy ze zarobilbys więcej na udzialach, niż na klikach Tongue


RE: Trafisz.com - mlody222 - 06-11-2016 14:11

Kiedy wypłaty?


RE: Trafisz.com - aero2 - 06-11-2016 18:30

@[mlody222]
Nie ma co pytać kiedy wypłaty, przecież już od kilku miesięcy nie ma z adminem kontaktu, ale wypłaty są realizowane, raz szybciej raz dłużej, ale zawsze były.Smile


RE: Trafisz.com - Dante_/ - 14-11-2016 18:22

Zleciłem wypłatę ekspresową i co najlepsze to była zaakceptowana dopiero po 3 dniach i od 2 dni jest zrealizowana, a na koncie bankowych nie ma przelewu. 4


RE: Trafisz.com - aero2 - 14-11-2016 18:33

@[Dante_/]
Wypłaty ekspresowe nie działają już od dawna, jeśli mówisz o tej opcji za 3 zł po prawej stronie.


RE: Trafisz.com - Dante_/ - 14-11-2016 19:22

@[aero2]
Tak o tej, kiedyś zarabiałem na "tanie-aukcje" ( poprzednia nazwa strony ) i nie było tej opcji, a że teraz byłą to wykorzystałem. A tak wgl to ciekawi mnie czy wgl zlecą mi tą wypłatę.


RE: Trafisz.com - majeros - 16-11-2016 16:10

Przenieście już to do scamu.
Zarobiłem 100 zł wypłaciłem wypłata już dawno zrealizowana a na koncie pieniedzy brak


RE: Trafisz.com - Poldek - 16-11-2016 17:03

Ja dostalem w poniedzialek a byla zlecona w piatek wiec nie wiem moze sam sie do scamu przenies....
Wróć zlecałem w sobote a tu potwierdzenia Smile
[Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: image.jpg]

P.S kwoty lekko się różnia z racji,że szła jeszcze mala wyplata z drugiego konta wiec placa Wink


RE: Trafisz.com - majeros - 16-11-2016 17:17

Co mnie to interesuje że dostałeś wypłatę?
Zarabiam uczciwie na zyskach zarobiłem 100 zł wypłata już dawni została zrealizowana a pieniędzy na koncie nie ma...