Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Banki polecanie konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Banki polecanie konta (/Temat-Banki-polecanie-konta-113535)

Strony: 1 2


Banki polecanie konta - darmoweprobki - 05-05-2015 15:49

Jakie banki oferują polecenie komuś założenie konta z poziomu własnego konta?
Wiem o t-mobile.
Jakie jeszcze ktoś wie? Lol


RE: Banki polecanie konta - Siwy2606 - 05-05-2015 15:59

M-bank
https://www.polecambank.pl

Właściwie z nimi już zarobiłem 1400 zł Smile

PS Nie rozliczasz się z tego bo jest to traktowane jako premia, czyli całość jest Twoja.


RE: Banki polecanie konta - darmoweprobki - 05-05-2015 16:06

Mbank też znam ale chodzi mi o polecanie bezpośrednio z konta.


RE: Banki polecanie konta - zgrexs - 18-05-2015 20:52

https://maminteligo.pl/


RE: Banki polecanie konta - darmoweprobki - 18-05-2015 21:43

znam dzięki Wink


RE: Banki polecanie konta - rachman - 18-05-2015 22:43

Cytat:PS Nie rozliczasz się z tego bo jest to traktowane jako premia, czyli całość jest Twoja.

Mylisz się kolego. Z każdego dochodu się masz obowiązek rozliczać - premie, nagrody, cashback itd także prócz nielicznych wyjątków podlegają opodatkowaniu.


RE: Banki polecanie konta - twardy - 18-05-2015 22:46

(18-05-2015 22:43)rachman napisał(a):  
Cytat:PS Nie rozliczasz się z tego bo jest to traktowane jako premia, czyli całość jest Twoja.

Mylisz się kolego. Z każdego dochodu się masz obowiązek rozliczać - premie, nagrody, cashback itd także prócz nielicznych wyjątków podlegają opodatkowaniu.

Jak zakladalem konto w raiffeisenpolbank w marcu, z bonusem 50zł, bylo napisane, ze premia jest nieobjeta podatkiem, wiec chyba tak nie do konca masz racje.


RE: Banki polecanie konta - rachman - 19-05-2015 00:04

Cytat:Jak zakladalem konto w raiffeisenpolbank w marcu, z bonusem 50zł, bylo napisane, ze premia jest nieobjeta podatkiem, wiec chyba tak nie do konca masz racje.

Zauważ że napisałem o nielicznych wyjątkach. Odniosłem się do tego co Siwy2606 napisał:

Cytat:Właściwie z nimi już zarobiłem 1400 zł

Więc tu nie ma mowy o tego typu bonusiku tylko o prowizji naliczanej mu jak komuś poleci konto - co jest zwykłym dochodem... dlatego twardy nie przyrównuj bonusu o którym napisałeś że nieobjęty podatkiem do jakichś bliżej nieokreślonych prowizji które zazwyczaj są traktowane jako zwykły dochód Wink
Tak było np. z cashbackiem za zakupy kiedyś (nie wiem jak jest teraz to traktowane) że niby nie opodatkowane a jak dzwoniłem do fiskusika to stanowczo twierdzili że nawet jak dostanę zwrot złotóweczkę to podlega ona opodatkowaniu jako dochód i tyle - dlatego niektórzy nie chcą tego by nie pitolić się w liczenie groszy...


RE: Banki polecanie konta - Siwy2606 - 19-05-2015 11:34

Rachman jak nie jesteś pewien to się na forum nie wypowiadaj bo twój komentarz jest zbędny...


RE: Banki polecanie konta - rachman - 19-05-2015 11:50

Siwy2606 Nie jest zbędny - napisałem że większość bonusów, prowizji, cashbacku itp. jest opodatkowana, istniej oczywiście wyjatki. Nie napisałeś dokładnie jaki rodzaj tej premii więc nie mogę odnieść się czy Twoja jest wolna czy opodatkowana.
Moja wypowiedź miała na celu zaznaczenie że błędem jest stwierdzenie że jakieś dodatkowe pieniadze zarabiane z poleceń kont jest nieopodatkowane co może kogoś wpędzić w kłopoty - Ty zasugerowałeś że spora kasa nie podlega podatkowi nie zaznaczajac z jakiego tytuły jest zwolniona - więc wyjaśnij tu wchodzcym jaki rodzaj tej premii/bonusa czy co to jest by nie myśleli że wszelkie bonusy od banków sa zwolnione z rozliczania się - bo tak można odczytać Twoje zdanie.

Jak Ci coś nie pasuje to zgłoś post adminowi a nie baw się sam w admina bo na razie to coś zasugerowałeś - mogac wprowadzać w bład co niektórych więc się tak nie rzucaj bo wypowiedzieć się miałem prawo.