Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak dać się zauważyć? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Jak dać się zauważyć? (/Temat-Jak-dac-sie-zauwazyc-113528)

Strony: 1 2 3 4


RE: Jak dać się zauważyć? - prawego - 07-05-2015 10:25

Rób dobre treści, a internet sam się o Ciebie upomni, to zawsze tak działa.


RE: Jak dać się zauważyć? - Oliwa98 - 07-05-2015 17:58

(07-05-2015 10:25)prawego napisał(a):  Rób dobre treści, a internet sam się o Ciebie upomni, to zawsze tak działa.

Co racja to racja jednak lepiej zapewnić sobie dobry start Smile


RE: Jak dać się zauważyć? - dyzia - 08-05-2015 10:30

Dokładnie. I pamiętaj o tym, żeby wrzucać swoje materiały często i systematycznie. Dobra treść, która jest często wrzucana to przepis na sukces.


RE: Jak dać się zauważyć? - DawidJ1906 - 08-05-2015 13:53

Rób jak najwięcej filmów, i dużo subskrybuj Smile A potem je wstawiaj na Tablice na FacebookuIdea


RE: Jak dać się zauważyć? - xRevolution - 08-05-2015 14:00

Możesz wypromować się na grupach Facebook "YouTuberzy" lub na forum letsplej.pl


RE: Jak dać się zauważyć? - Oliwa98 - 09-05-2015 09:36

(08-05-2015 14:00)xRevolution napisał(a):  Możesz wypromować się na grupach Facebook "YouTuberzy" lub na forum letsplej.pl
Niestety na letsplej.pl nie da rady, poniewaz tematyka kompletnie nie zwiazana z grami.
Bedzie to kanal rozrywkowy.
Tresci bedziemy wrzucac w kazda sobote, mysle ze taka czestotliwosc jest optymalna dla kanalow tego typu.


RE: Jak dać się zauważyć? - prawego - 09-05-2015 11:39

Jeśli macie cały tydzień na stworzenie materiału to wykorzystajcie ten czas jak najlepiej. Na początku musicie liczyć na marketing wirusowy i polecanie przez znajomych. Jak komuś spodoba się to co robicie, to po prostu przy Was zostanie i poda dalej.


RE: Jak dać się zauważyć? - Oliwa98 - 12-05-2015 20:17

Wrócę jeszcze do tematu for dyskusyjnych.
Myślicie, że jeśli na forum napisałbym pierwszy post w dziale Offtopic, z kulturalną prośbą o ocenę mojego filmiku, czy zostałoby to uznane za nachalny spam?
Dodam, że fora są różnotematyczne (od sportowych poprzez choroby na efajkach kończąc)


RE: Jak dać się zauważyć? - dyzia - 12-05-2015 20:27

Powiem Ci szczerze, że sama nie wiem. Myślę, że z takiego postu za dużo nie wyjdzie, bo to będą jednorazowe strzały typu ''spoko jakość, lipna jakość, popraw to, tamto, siamto'' i koniec. Na pewno czegoś takiego ja bym nie uznała za nachalny spam, więc myślę, że można spróbować. Chociaż odpuściłabym tak różnorodną tematykę. Offtop offtopem, ale bez przesady. Na tego typu forach ewentualnie się poudzielaj trochę, żeby Twój link do kanału wisiał w sygnaturze.
Poszukaj jakiś for dla twórców treści vlogów / blogów etc. Może gdzieś tam prosząc o ocenę wyłapie Cię jakiś vloger, który będzie chciał Cię polecić?


RE: Jak dać się zauważyć? - Oliwa98 - 12-05-2015 20:43

(12-05-2015 20:27)dyzia napisał(a):  jednorazowe strzały typu ''spoko jakość, lipna jakość, popraw to, tamto, siamto'' i koniec.

Myślę, że jeśli film będzie miał zasięg virusowy to chociażby te kilka wejść z każdego forum może przełożyć się na kilkadziesiąt wyswietleń ( na to liczę ) Smile