Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak dać się zauważyć? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Jak dać się zauważyć? (/Temat-Jak-dac-sie-zauwazyc-113528)

Strony: 1 2 3 4


Jak dać się zauważyć? - Oliwa98 - 05-05-2015 14:22

Witam wszystkich!
A więc planuje założyć kanał na YT o tematyce rozrywkowej.
Szukałem bardzo długo odpowiedniego tematu i zauważyłem pewną lukę w rozrywce na polskim youtubie
Pomysł jest, narzędzia są (profesjonalna kamera, mikrofony itd.) tylko zostaje jeden mankament.
Jak sprawić by mój odcinek odbił się echem ? Aby ludzie zaczęli to oglądać

Jak się promować ? (!)


RE: Jak dać się zauważyć? - wasia90 - 06-05-2015 06:00

Wykop, Milanos, Kwejk, Demoty - jak filmik się spodoba to zyskasz pełno wyświetleń. Jak będzie średniawka albo gówno to cię ostro zdjadą ;P


RE: Jak dać się zauważyć? - lukaswu - 06-05-2015 06:30

Zagadaj z kimś kto ma dużo subskrybentów, aby Cię wypromował na swoim kanale tak chyba najłatwiej i najtaniej Wink


RE: Jak dać się zauważyć? - Oliwa98 - 06-05-2015 08:52

A co sądzicie o nakłanianiu do obejrzenia video na ask.fm?

Można wklejać ludziom pytania w stylu:
" Hej, założyłem nowy kanał na YT. Nagrywam .... . Czy mógłbyś poświęcić chwilę swojego czasu i go obejrzeć. Gwarantuję, że się nie zawiedziesz. Link do filmiku na moim profilu"

Widziałem, że bardzo dużo ludzi tak robi, może i nie jest to zbyt przyjazny sposób zdobywania fanów (w końcu spam), ale zawsze kilkaset wyświetleń wleci na początek a gdy film będzie virusowy to część ludzi poleci go znajomym.

Myślałem też o dodawaniu postów na różne fora tematyczne w dziale "Offtopic/Twórczość użytkowników" Gdyby to wkleić na kilkadziesiąt największych for w Polsce i z każdego forum obejrzało chociaż kilkanaście osób to mała widownia się zbierze Smile


RE: Jak dać się zauważyć? - mateusz2045 - 06-05-2015 08:58

Pokaż cycki, popularność gwarantowana


RE: Jak dać się zauważyć? - dyzia - 06-05-2015 09:11

(06-05-2015 08:52)Oliwa98 napisał(a):  A co sądzicie o nakłanianiu do obejrzenia video na ask.fm?

Można wklejać ludziom pytania w stylu:
" Hej, założyłem nowy kanał na YT. Nagrywam .... . Czy mógłbyś poświęcić chwilę swojego czasu i go obejrzeć. Gwarantuję, że się nie zawiedziesz. Link do filmiku na moim profilu"

Widziałem, że bardzo dużo ludzi tak robi, może i nie jest to zbyt przyjazny sposób zdobywania fanów (w końcu spam), ale zawsze kilkaset wyświetleń wleci na początek a gdy film będzie virusowy to część ludzi poleci go znajomym.

Myślałem też o dodawaniu postów na różne fora tematyczne w dziale "Offtopic/Twórczość użytkowników" Gdyby to wkleić na kilkadziesiąt największych for w Polsce i z każdego forum obejrzało chociaż kilkanaście osób to mała widownia się zbierze Smile

Pomysł z forum jak najbardziej. Pomysł ze spamem sobie daruj, bo na irytowaniu ludzi publiczności nie zbierzesz.


RE: Jak dać się zauważyć? - Oliwa98 - 06-05-2015 12:31

(06-05-2015 09:11)dyzia napisał(a):  
(06-05-2015 08:52)Oliwa98 napisał(a):  A co sądzicie o nakłanianiu do obejrzenia video na ask.fm?

Można wklejać ludziom pytania w stylu:
" Hej, założyłem nowy kanał na YT. Nagrywam .... . Czy mógłbyś poświęcić chwilę swojego czasu i go obejrzeć. Gwarantuję, że się nie zawiedziesz. Link do filmiku na moim profilu"

Widziałem, że bardzo dużo ludzi tak robi, może i nie jest to zbyt przyjazny sposób zdobywania fanów (w końcu spam), ale zawsze kilkaset wyświetleń wleci na początek a gdy film będzie virusowy to część ludzi poleci go znajomym.

Myślałem też o dodawaniu postów na różne fora tematyczne w dziale "Offtopic/Twórczość użytkowników" Gdyby to wkleić na kilkadziesiąt największych for w Polsce i z każdego forum obejrzało chociaż kilkanaście osób to mała widownia się zbierze Smile

Pomysł z forum jak najbardziej. Pomysł ze spamem sobie daruj, bo na irytowaniu ludzi publiczności nie zbierzesz.

Właśnie z tym spamem się waham, bo jeśli byłoby kulturalnie i grzecznie to ludzie by wchodzili. Widziałem żenujących gameplayerów, którzy w ten sposób wbijali kilkaset wyświetleń.


RE: Jak dać się zauważyć? - asiorek - 06-05-2015 13:16

Taguj też mocno, niczym ator xd
Jakieś cycki , kabarety itp.;p


RE: Jak dać się zauważyć? - dyzia - 06-05-2015 17:04

Co Ci po kilkuset wyświetleniach skoro jeszcze więcej osób do siebie zrazisz? Dobra treść -> dobre opisy i w dalszej perspektywie lepiej na tym wyjdziesz. Wal linki w sygnaturach albo coś, ale nie promuj się nachalnie, bo serio więcej osób zniechęcisz niż zachęcisz.


RE: Jak dać się zauważyć? - Oliwa98 - 06-05-2015 17:35

(06-05-2015 17:04)dyzia napisał(a):  Co Ci po kilkuset wyświetleniach skoro jeszcze więcej osób do siebie zrazisz? Dobra treść -> dobre opisy i w dalszej perspektywie lepiej na tym wyjdziesz. Wal linki w sygnaturach albo coś, ale nie promuj się nachalnie, bo serio więcej osób zniechęcisz niż zachęcisz.

Masz racje, ten pomysł stanowczo odpada
Mogłby ktoś dodać kilka portali a'la kwejk, wykop itd.
Sam znalazłem zaledwie około 10, a myślę, że im więcej tym lepiej Big Grin
Z góry dziękuje