Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program Pobieranie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Program Pobieranie (/Temat-Program-Pobieranie-113527)

Strony: 1 2


Program Pobieranie - scofielld - 05-05-2015 14:03

Dlaczego w programie pobieranie pokazuje mi wczorajszą datę?
Utrudnia mi to sytuację i wiarygodność, gdy mówię ,że dziś pobrałem zdjęcie ,a data jest wczorajsza.


RE: Program Pobieranie - ziobuPL - 05-05-2015 14:25

Mam podobnie


RE: Program Pobieranie - fourfive - 05-05-2015 14:35

(05-05-2015 14:03)scofielld napisał(a):  Dlaczego w programie pobieranie pokazuje mi wczorajszą datę?
Utrudnia mi to sytuację i wiarygodność, gdy mówię ,że dziś pobrałem zdjęcie ,a data jest wczorajsza.

Wiarygodność była by chyba utrudniona jeżeli data dodania była jutrzejsza a nie wczorajsza ...

Czytać ze zrozumieniem.

Chociaż osobiście uważam że data wczorajsza jest jak najbardziej ok, bo to 'świeży plik' to mogli by dodać datę do edycji w linku albo w panelu, jak ktoś chciałby koniecznie dzisiejszą lub starszą.


RE: Program Pobieranie - scofielld - 05-05-2015 14:51

(05-05-2015 14:35)fourfive napisał(a):  Wiarygodność była by chyba utrudniona jeżeli data dodania była jutrzejsza a nie wczorajsza ...

W moim działaniu mi to przeszkadza. Często w aktywnym zarabianiu.
Więc nie tylko jutrzejsza...

Wie ktoś jak można to rozwiązać?

(05-05-2015 14:35)fourfive napisał(a):  Wiarygodność była by chyba utrudniona jeżeli data dodania była jutrzejsza a nie wczorajsza ...

W moim działaniu mi to przeszkadza. Często w aktywnym zarabianiu.
Więc nie tylko jutrzejsza...

Wie ktoś jak można to rozwiązać?


RE: Program Pobieranie - szykiryki - 05-05-2015 15:01

Zawsze byla data dzisiejsza, wiec prosimy @[Leadmore] o interwencję.


RE: Program Pobieranie - scofielld - 05-05-2015 15:06

Czyli problem pojawia się u wszystkich?


RE: Program Pobieranie - szykiryki - 05-05-2015 15:08

Tak, ale dobrze, ze napisales, bo nawet nie zauważyłam Tongue. Nie wiem, kiedy problem się pojawił, jakieś diametralnej zmiany konwersji nie ma, ale w przypadku mojej niszy również lepiej sprawdza się dzisiejsza data.


RE: Program Pobieranie - scofielld - 05-05-2015 16:16

Szukałem tematu na forum o tym właśnie problemie, ale ku mojemu zdziwieniu nie znalazłem więc napisałem Wink


RE: Program Pobieranie - Demon210 - 05-05-2015 19:42

Jak ja pamiętam, to od dawna było dzień wstecz. [Obrazek: 26icon_smile5.gif]


RE: Program Pobieranie - szykiryki - 06-05-2015 08:57

@Demon, na freebizie zawsze tak bylo, ale na LM od jakiegoś czasu była data 'dzisiejsza' Smile (chyba że rzeczywiscie nie zauwazylam, jak to się zmienilo Tongue)