Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DASH - ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: DASH - ogólna dyskusja (/Temat-DASH-ogolna-dyskusja-113523)



DASH - ogólna dyskusja - remka - 05-05-2015 12:04

Jakiś czas temu, bodajże niespełna 2 miechy temu DarkCoin przemianował się na "DASH".

Twórca zarzeka się, że ta waluta zdobędzie srebro przy złotym Bitcoinie. Co o tym myślicie? Od momentu wejścia miał tylko jeden sensowny wzrost. Teraz tylko maleje i lekko próbuje się odbić. Wiadomo, że jak wartość BTC spada to i inne waluty lecą, ale przez kilka ostatnich dni trzymał stały poziom 0.015 w stosunku do BTC a dziś zanotował wzrost do 0.019 i niektórzy prognozują mu nawet 0.035 w stosunku do BTC w ciągu tygodnia. Jest to sporo.

Pomyślałem sobie, że kiedyś BTC nie był "na topie". Wielu w niego nie wierzyło. A teraz? Sorry ale 1BTC wart ponad 850zł ?

Kto wie czy DASH nie będzie równy 1000zł w przyszłym roku.

Wyróżnia go wiele przewag nad BTC, między innymi szybkie przelewy czy ułatwione wydobycie. Koledzy, którzy bacznie obserwują ruch na rynku są bardzo pozytywnie nastawieni i wierzą, że BASH faktycznie zdobędzie drugie miejsce zaraz po BTC i jeśli nie wyjdzie BTC 2.0 to go przegoni. Niestety shitcoin czy inne podobne krypto nie wprowadzają zbytnio ulepszeń do swojej waluty. A twórcy DASHa dbają o każdy szczegół.

Zacząłem już nawet farmić powoli z kranów tego DASHa póki stawki są ogromne. Ponad 150k Satoshi w godzinę idzie zdobyć i to z 4-5 stron.

Faucetbox założył specjalną zakładkę dla DASHA. Czy tak samo jak wielu wierzy, że będzie w niedalekiej przyszłości częściej odwiedzana? A może najczęściej?

Co o tym myślicie? Jakie jest wasze zdanie, prognozy, nastawienie? Komentujcie. Dyskutujmy Wink

Pamiętajcie, że DASH tak jak inne kryptowaluty jest wymienny na BTC lub gotówkę a najlepszym portalem do wymiany jest :
http://cryptsy.com

EDIT : Gratulacje dla Roberta Wiecko. Nasz rodak dołączył do teamu DASH Wink


RE: DASH - ogólna dyskusja - cancan - 07-05-2015 01:43

Obserwuję, wczytuję się i chyba przełamię się i trochę nakupię i odłożę w bezpieczny cold wallet Wink


RE: DASH - ogólna dyskusja - remka - 07-05-2015 13:02

Myślę, że warto. Bez swoich wkładów marnując te 10 minut dziennie można possać krany.

Ja mu wróżę przyszłość. Szkoda tylko, że jeszcze interface oprogramowania jest dosyć trudny do ogarnięcia z początku. A to odstrasza zwykłych konsumentów. Lecz czytałem, że już trwają prace nad modernizacją.


RE: DASH - ogólna dyskusja - cancan - 07-05-2015 13:08

Powstaje polska strona Dasha wszystko będzie tam wyjaśnone


RE: DASH - ogólna dyskusja - remka - 07-05-2015 13:17

znasz już może link roboczy?


RE: DASH - ogólna dyskusja - banipunz - 07-05-2015 14:39

Wszystko fajnie, słodko. Tylko jak założyć portfel na dashu? Nie ogarniam troszkę Xpokerface


RE: DASH - ogólna dyskusja - remka - 07-05-2015 14:45

Ściągasz apke ze strony https://www.dashpay.io/, instalujesz. Czekasz aż się załaduje wsio.

Klikasz : Odbierz > Żądaj Płatności ( wygenerowało Ci adres portfela )
Wchodzisz w PLIK w menu górnym > Adres Odbiorczy i tam masz swój adres.


RE: DASH - ogólna dyskusja - distroj - 13-05-2015 18:16

(05-05-2015 12:04)remka napisał(a):  Zacząłem już nawet farmić powoli z kranów tego DASHa póki stawki są ogromne. Ponad 150k Satoshi w godzinę idzie zdobyć i to z 4-5 stron.

links please Wink


RE: DASH - ogólna dyskusja - remka - 13-05-2015 18:25

http://zarabiam.com/Temat-Zbior-kranow-DASH-113709?pid=1225134#pid1225134

proszę


DASH - ogólna dyskusja - Artinesse - 01-03-2018 14:22

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.