Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
UWAGA!!! Okradanie konto bah - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: UWAGA!!! Okradanie konto bah (/Temat-UWAGA-Okradanie-konto-bah-113478)



UWAGA!!! Okradanie konto bah - tremen - 04-05-2015 14:26

Jeśli ktoś otrzymał e-mail od bet-at-home o treści:
[Obrazek: spng_wwnhqxw.png]

link po kliknięciu:

http://bet-at-home.byethost3.com/

Jest forma wyłudzania loginów haseł do konta i nie ma nic wspólnego z tym serwisem


RE: UWAGA!!! Okradanie konto bah - Matnox - 04-05-2015 14:35

Też dostałem takiego maila Undecided


RE: UWAGA!!! Okradanie konto bah - xavi512 - 04-05-2015 16:15

Ja nic takiego nie otrzymałem.


RE: UWAGA!!! Okradanie konto bah - Kurus92 - 04-05-2015 16:21

Dzięki za ostrzeżenie Wink


RE: UWAGA!!! Okradanie konto bah - poczmail - 04-05-2015 16:23

Potwierdzam, uważajcie na tego typu ustrojstwa. Żaden bukmacher, bank, jakakolwiek poważna instytucja nie rozsyła takiego mailingu.


RE: UWAGA!!! Okradanie konto bah - szczygielek - 04-05-2015 16:32

juz im serwer siadł? Jerk2


RE: UWAGA!!! Okradanie konto bah - Szrejter - 04-05-2015 16:42

@up, chyba tak bo stronka nie działa. Z ciekawości przejrzałem pocztę, ale nic takiego nie ma huu Big Grin


RE: UWAGA!!! Okradanie konto bah - xavi512 - 05-05-2015 15:18

Coś takie otrzymałem od BAH.

"Ostrzeżenie przed fałszywymi wiadomościami e-mail!
Przestępcy internetowi nieustannie próbują wejść w posiadanie osobistych i poufnych danych za pomocą fałszywych wiadomości e-mail. Obecnie nasi gracze mogą otrzymywać wiadomości e-mail przesyłane rzekomo przez bet-at-home.com.

Odbiorcy są informowani o zmianie ogólnych warunków handlowych i proszeni o kliknięcie przesłanego linku w ciągu 72 godzin w celu uniknięcia blokady konta gracza. Po kliknięciu linku gracz jest przenoszony na fałszywą stronę do logowania!

Ważne: w przypadku otrzymania takiej wiadomości e-mail prosimy o jej natychmiastowe usunięcie i nieklikanie w zawarty w niej link!"