Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z założeniem fake konta na FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Problem z założeniem fake konta na FB (/Temat-Problem-z-zalozeniem-fake-konta-na-FB-113469)



Problem z założeniem fake konta na FB - zjadamkredki - 04-05-2015 13:45

Witam, mam problem z założeniem fake konta na FB - od razu po założeniu wyskakuje wer. telefoniczna... zawsze pomagało to, że jak na komputerze nie działało to tworzyłem na telefonie, ale i to nie pomaga. Próbowałem nawet na innym laptopie na którym ostatni raz konto było zakładane 2 lata temu i też lipa.


RE: Problem z założeniem fake konta na FB - Ymek19 - 04-05-2015 16:14

zmień ip ?
mi np. jak logowałem sie na konta FB to odrazu blokowało , zmieniłem ip i nie blokowało już


RE: Problem z założeniem fake konta na FB - Pink134lol - 04-05-2015 16:25

Jak nie wyskoczy od razu weryfikacja, to wyskoczy niedługo. Tak czy owak, musisz weryfikować telefonem.


RE: Problem z założeniem fake konta na FB - Toskan - 04-05-2015 16:36

Tez mam taki bol od dzis... Wink


RE: Problem z założeniem fake konta na FB - Szrejter - 04-05-2015 16:41

Proponuję zakup sim'ek do fona na allegro chodzą dość tanio a weryfikacja z głowy Big Grin


RE: Problem z założeniem fake konta na FB - zjadamkredki - 04-05-2015 17:01

Zmiana IP ani Holą do Chrome ani Anonymoxem do Firefoxa ani CyberGhostem nie pomaga... simki już kupione, ale nie dochodzą coś.