Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
trafficmonsoon/ Skracanie/ Fejk konta z grupami By MoneyUP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: trafficmonsoon/ Skracanie/ Fejk konta z grupami By MoneyUP (/Temat-trafficmonsoon-Skracanie-Fejk-konta-z-grupami-By-MoneyUP-113465)

Strony: 1 2


trafficmonsoon/ Skracanie/ Fejk konta z grupami By MoneyUP - MoneyUP - 04-05-2015 12:59

Witam wszystkich bardzo serdecznie w moim dzienniku pracy 3Smile

Mam na imię Dawid, 19 latWink i postaram się w tym temacie opisywać moje poczytania z trafficmonsoon/ Skracaniem i tworzeniem fejk kont z grupami na FacebookuSmile


Zacznę może od trafficmonsoon działam w niej już sporo czasu z kolegą mamy już łącznie 21 Adpacków za 50$ od sztuki , dzienny zysk z 1 paczki to 1.08 $ czyli logicznie 22.68 $ za wszystkie:>, Strona oferuje również nam reklamy za Centa, z kolegą dostawaliśmy do 10 reklam dziennieSmile Nasz cel? Inwestowanie w tą stronę zarobkową i wyjęcie z niej dużo pieniędzyTongue jak się każda paczka zwróci to zarobimy 105$, (Kupując adpack za 50$ strona zwróci ci koszt i zapłaci 5$ na plusSmile ) dodaj również że jakieś mniejsze sumki już wypłacałemWink

Jeśli ktoś będzie chciał współpracować również z nami zapraszam na GG- 51232927 Oferujemy wszelką pomoc związana z tą stronaSmile
Link do strony czysty
Reff Do strony

Wiem że dla nowych użytkowników o wiele lepiej opłaca się rejestracja z refflinku, jeżeli zarejestrujecie się z suchego linku traffice pod skrzydło admina, i jak się z nim skontaktujecie? a jak czyiś reff zawsze wam pomożeWink

Działam również w skracaniu refflinków, Co prawda od niedawna ale już sporo wiem,;P
Moje zaplecze FP: 4,3k -ERO
2.FP- 4k- ERO
3.FP- 1,3k-Ero
4.FP- 0.9k-Ero
5.FP- 0.8k- Ero
6.Fp- 0,5k - Również ero, śnieżynki rozwijam jeSmile
7.FP- 0,2k- nowy ero FP
8.Fp- 0,1k eroSmile

Kilka dni pisałem z różnymi osobami, próbowałem dowiedzieć się co i jakSmile aż w końcu myślę że znalazłem sposób
2 Maja- Wejść 3,2k zarobione- 4,8$
3 Maja- Wejść 2k zarobione - 3$
4 Maja- Wejść 932 zarobione - 1,67$
5 Maja- Wejść 542 zarobione- 1.07$

Co przynosi taki profit? Głównie idzie zarobić za kupno Fejk konta z grupami, co mam również do zaoferowaniaSmile W razie weryfikacji konta, można wpisać telefon kogoś znajomego / swój aby zweryfikować ten proces, zostawiam to puste ponieważ ja je robię na sprzedaż nie dla siebie;P Wszelkie info w sprawie współpracy/ bądź kupnem proszę kierować na GG- 51232927

Pozdrawiam Dawid:>


RE: trafficmonsoon/ Skracanie/ Fejk konta z grupami By MoneyUP - gix2evr - 04-05-2015 15:17

Będę tutaj zaglądać również rozpocząłem swoją przygodę z TM!


RE: trafficmonsoon/ Skracanie/ Fejk konta z grupami By MoneyUP - adios123 - 04-05-2015 15:19

Powodzenia Smile.


RE: trafficmonsoon/ Skracanie/ Fejk konta z grupami By MoneyUP - MoneyUP - 04-05-2015 15:31

Dzięki panowieWink, wieczorkiem wstawię screeny na pokazSmile


RE: trafficmonsoon/ Skracanie/ Fejk konta z grupami By MoneyUP - MoneyUP - 04-05-2015 18:42

A więc wkleję wam panowie/panie kilka Fotek jak śmigać po stronie trafficSmile

Screen nr1


Screen nr2


Screen nr 3

WypłatySmile

Na obecną chwilę wypłaty są skromne, ale mogą pokazać że strona wypłacaSmile Co jakiś czas piszę z głównym adminem jeżeli mam jakiś kłopot jest wporządkuSmile

NA OSŁODĘ DLA NOWO ZAINTERESOWANYCH


RE: trafficmonsoon/ Skracanie/ Fejk konta z grupami By MoneyUP - MoneyUP - 04-05-2015 22:19

Dzień się kończy dzisiaj mniej wejść 920 kliknięć - 1,6$ zawsze coś nie ma co gardzićSmile Jutro zamierzam zrobić kolejne 1/2 FP - EroSmile

A co z traffic? paczki dają zwroty niezwłocznie czekam na kolejne adpackISmile


RE: trafficmonsoon/ Skracanie/ Fejk konta z grupami By MoneyUP - prelude - 04-05-2015 22:22

jakie masz zasięgi na tych fp?


RE: trafficmonsoon/ Skracanie/ Fejk konta z grupami By MoneyUP - MoneyUP - 04-05-2015 23:06

Najlepszy ma 21k zasieg jednak, zdjęcie 5h temu 7,5k wyświetleń;P


RE: trafficmonsoon/ Skracanie/ Fejk konta z grupami By MoneyUP - MoneyUP - 05-05-2015 17:55

zgodnie z planem zrobiłem nowy FP, na noc zamierzam go przy-promować , ale trzeba mieć na coSmile Szukam ładne fotki i wrzucę godzinę,


Co tam u shorta? mało popracowałem więc maluśki wynik na obecną chwilę 400 wejść,

a Traffic? wróciły reklamy za centa podobno w dużej ilości wszyscy się rzucili na ciepłe bułkiSmile Zachęcam nowe twarze do współpracY!Smile


RE: trafficmonsoon/ Skracanie/ Fejk konta z grupami By MoneyUP - grubyst - 05-05-2015 20:07

wszystkie fp ero? napisz pw mozemy zrobic s4s Smile