Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z Paypal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Problem z Paypal (/Temat-Problem-z-Paypal-113461)



Problem z Paypal - Karimes - 04-05-2015 11:40

21 kwietnia został mi ograniczony dostęp do konta, przyczyna:"Chcemy upewnić się, że nikt nie zalogował się do Twojego konta bez upoważnienia."
Obecnie nie mogę ani wysyłać pieniędzy ani ich wypłacić na konto a żeby przywrócić dostęp do konta muszę dodać kartę do konta i tutaj pojawia się problem bo nie mogę tego zrobić. Cały czas wyskakuje błąd z informacją żeby spróbować później. Ktoś wie jak to rozwiązać?


RE: Problem z Paypal - FreeZzz - 04-05-2015 11:42

Zadzwoń do supportu Wink Pomogą Ci natychmiastowo Wink


RE: Problem z Paypal - Mercz - 04-05-2015 14:21

Napisz, bądź zadzwoń do supportu Wink


RE: Problem z Paypal - adrian2110 - 09-05-2015 20:14

Miałem podobny problem, ale po zgłoszeniu sprawy do support wszystko zaczęło działać jak należy. Jeżeli dalej masz ten problem to skontaktuj się z nimi bo szkoda czasu.


RE: Problem z Paypal - szczygielek - 09-05-2015 20:31

Wiesz co, ja tez ostatnio miałem taki problem, ale co dziwne - wystarczyło zmienić przeglądarke, i pomogło! Rolleyes


RE: Problem z Paypal - feellove - 10-05-2015 16:38

dzwon do supportu Smile. Mialem podobna sytuacje. Dzwonilem zreszta do nich kilkukrotnie i zawsze pomogli i odblokowali ;]


RE: Problem z Paypal - Izythor - 11-05-2015 17:56

To i ja się podepnę. Mam ograniczone konto, muszę powtórzyć nr karty (to mam) i przesłać skan jakiegoś dokumentu (nie mam 18 lat), czytałem i nie doczytałem się niczego na temat informacji o moim wieku na tym skanie, chodzi im raczej o miejsce zamieszkania, imię i nazwisko. Raczej im legitymacji z liceum nie prześlę, mam dowód tymczasowy (ale już nie ważny). Jest jakaś szansa że mi to odblokują przed 180'cioma dniami? Jeśli zadzwoni mój rodzic, może coś zdziałać?
Proszę o pomoc.


RE: Problem z Paypal - Mercz - 12-05-2015 17:30

Aby korzystać z Paypala musisz być pełnoletni. Jeżeli konto jest na Ciebie, to interwencja rodzica może nic nie wskórać


RE: Problem z Paypal - wiosna2015 - 14-05-2015 13:09

Trzeba mieć 18 lat