Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Viralka pod FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Viralka pod FB (/Temat-Viralka-pod-FB-113452)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Viralka pod FB - broofie - 12-05-2015 19:31

Po kliknieciu w krzyzyk nie udostepnia posta ani okienko nie znika. Wydaje mi sie, ze zrobilem wszystko zgodnie z instrukcja, sprawdzalem kilkukrotnie. Ktos cos?


RE: Viralka pod FB - create - 12-05-2015 19:38

(11-05-2015 18:20)FreeZzz napisał(a):  
(11-05-2015 17:43)create napisał(a):  tylko u mnie nie dziala na wordpressie?

A Ty chcesz dodać viralkę do wordpressa? :o
Możesz jedynie ją podpiąć co na pewno działa Wink

Do strony opartej na wordpreaaie gdzie jest tylko jesna strona glowna bez zadnych podstron.


RE: Viralka pod FB - FreeZzz - 12-05-2015 21:58

(12-05-2015 19:38)create napisał(a):  
(11-05-2015 18:20)FreeZzz napisał(a):  
(11-05-2015 17:43)create napisał(a):  tylko u mnie nie dziala na wordpressie?

A Ty chcesz dodać viralkę do wordpressa? :o
Możesz jedynie ją podpiąć co na pewno działa Wink

Do strony opartej na wordpreaaie gdzie jest tylko jesna strona glowna bez zadnych podstron.

Po co gadasz takie głupoty jak sam działałem na wordpressie i wszystko było dobrze Wink Po drugie iframe nie ogranicza do korzystania z jednej strony tylko możesz wciąż przeglądać w iframe i to nic Ci nie robi Wink


RE: Viralka pod FB - idz-do - 12-05-2015 22:50

nie polecam tego Pana bardzo niemily


RE: Viralka pod FB - create - 13-05-2015 07:05

(12-05-2015 21:58)FreeZzz napisał(a):  
(12-05-2015 19:38)create napisał(a):  
(11-05-2015 18:20)FreeZzz napisał(a):  
(11-05-2015 17:43)create napisał(a):  tylko u mnie nie dziala na wordpressie?

A Ty chcesz dodać viralkę do wordpressa? :o
Możesz jedynie ją podpiąć co na pewno działa Wink

Do strony opartej na wordpreaaie gdzie jest tylko jesna strona glowna bez zadnych podstron.

Po co gadasz takie głupoty jak sam działałem na wordpressie i wszystko było dobrze Wink Po drugie iframe nie ogranicza do korzystania z jednej strony tylko możesz wciąż przeglądać w iframe i to nic Ci nie robi Wink


Nie glupoty bo ci mowie po prostu ze mi nie dziala i tyle Nie wiem dlaczego moze dlatego ze mam tylko jedna strone (page) i to wszystko


RE: Viralka pod FB - aero2 - 13-05-2015 16:52

Pytanie do tych co kupili viralkę i promują.
Czy zamknięcie okienka po 5 sekundach jest optymalnym ustawieniem?


RE: Viralka pod FB - FreeZzz - 13-05-2015 18:35

(13-05-2015 07:05)create napisał(a):  
(12-05-2015 21:58)FreeZzz napisał(a):  
(12-05-2015 19:38)create napisał(a):  
(11-05-2015 18:20)FreeZzz napisał(a):  
(11-05-2015 17:43)create napisał(a):  tylko u mnie nie dziala na wordpressie?

A Ty chcesz dodać viralkę do wordpressa? :o
Możesz jedynie ją podpiąć co na pewno działa Wink

Do strony opartej na wordpreaaie gdzie jest tylko jesna strona glowna bez zadnych podstron.

Po co gadasz takie głupoty jak sam działałem na wordpressie i wszystko było dobrze Wink Po drugie iframe nie ogranicza do korzystania z jednej strony tylko możesz wciąż przeglądać w iframe i to nic Ci nie robi Wink


Nie glupoty bo ci mowie po prostu ze mi nie dziala i tyle Nie wiem dlaczego moze dlatego ze mam tylko jedna strone (page) i to wszystko

Jeśli masz jedną stronę, to jak ma działać Ci na innych? Big Grin Widzisz w tym logikę? Big Grin


RE: Viralka pod FB - create - 13-05-2015 18:48

(13-05-2015 18:35)FreeZzz napisał(a):  
(13-05-2015 07:05)create napisał(a):  
(12-05-2015 21:58)FreeZzz napisał(a):  
(12-05-2015 19:38)create napisał(a):  
(11-05-2015 18:20)FreeZzz napisał(a):  A Ty chcesz dodać viralkę do wordpressa? :o
Możesz jedynie ją podpiąć co na pewno działa Wink

Do strony opartej na wordpreaaie gdzie jest tylko jesna strona glowna bez zadnych podstron.

Po co gadasz takie głupoty jak sam działałem na wordpressie i wszystko było dobrze Wink Po drugie iframe nie ogranicza do korzystania z jednej strony tylko możesz wciąż przeglądać w iframe i to nic Ci nie robi Wink


Nie glupoty bo ci mowie po prostu ze mi nie dziala i tyle Nie wiem dlaczego moze dlatego ze mam tylko jedna strone (page) i to wszystko

Jeśli masz jedną stronę, to jak ma działać Ci na innych? Big Grin Widzisz w tym logikę? Big Grin

Masz problemy z czytaniem czy jak? Mowie ci ze mam stronke oparta na platformie wordpress i druga strone tez oparta na platformie wordpress. Na jednej mam ze 30 postow typowy blog a na drugiej mam tylko jedna statyczny post ktory jest zarazem strona glowna i to wszystko (czyt. Cos pokroju landing page ). Na tej z postami gdzie mam kilka podstron viralka dziala jednak na tej statycznej tylko z jedna strona glowna juz nie dziala. Dlaczego tak jest?


RE: Viralka pod FB - Mauorycy - 13-05-2015 18:57

Beka, Wy wszyscy serio myślicie, że ten "viral" nadal działa...To, że udostępnia Wam na tablicy przy "pierwszych" testa nie oznacza, że robi to każdej osobie, która wejdzie na stronę i zgodnie z instrukcją zamknie ramkę.
Facebook od pewnego czasu przykłada bardzo duża uwagę do współczynnika "views/clicks"...i jeżeli dany materiał ma np. 100 UV z czego 95 osób kliknie "lubię to" bądź "share" pojawia się magiczne okienko(którego zazwyczaj nie widać z pozycji strony, bo jak wiadomo plugin jest wyskalowany i zasłonięty krzyżykiem) z potwierdzeniem kliknięcia. Tym sposobem viralka ta nie działa..owszem..jak ktoś bardzo szybko kliknie..post się udostępni..ale czy Pan Jan Kowalski, który ma tyle kontaktu z "internetami" co nic sobie z tym poradzi? Nie sooondze...
Autor tematu zapewne sam o tym nie wie...albo jeszcze gorzej..wie i naciąga ludzi...

Dla osób, które dziwią się, dlaczego ich "skrypt" nie działa...Zamieszczę przykładowe fotki.
Sprawdźcie kod źródłowy..jeżeli po kliknięciu w "recommander"(przy założeniu, że standardowo macie zmieniony język na francuski) Wasz skrypt pokazuje to:
[Obrazek: 6hLMpBK.png?1]
oraz po kliknięciu w potwierdzenie, to:
[Obrazek: fuBodCW.png?2]
To..możecie poprosić sprzedawcę o zwrot $ Smile

Pewnie komuś udało się złapać jakieś "leady" na tej viralce...Ale to prawie to samo...co złapać leada ze spamu na grupie..w dodatku spamując zablokowanym linkiem.


RE: Viralka pod FB - Szrejter - 13-05-2015 19:03

@up, na to są sposoby Smile Doświadczeni wiedzą jak sobie z tym poradzić Big Grin