Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Aplikacja FB V2 - Z uprawnieniami do publikowania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Aplikacja FB V2 - Z uprawnieniami do publikowania (/Temat-SPRZEDAM-Aplikacja-FB-V2-Z-uprawnieniami-do-publikowania-113450)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: [SPRZEDAM] Aplikacja FB V2 - Z uprawnieniami do publikowania - magneto - 05-05-2015 10:42

Ja bym zgłosił a kasy to i tak nie odda wiem co mówię.


RE: [SPRZEDAM] Aplikacja FB V2 - Z uprawnieniami do publikowania - Gift Wallet - 05-05-2015 10:43

Właśnie dlaczego dopiero do końca tygodnia ? Hajs sie rozpłynał ?


RE: [SPRZEDAM] Aplikacja FB V2 - Z uprawnieniami do publikowania - aero2 - 05-05-2015 10:53

Pisał że pijany był, to wiadomo na co poszło.impreza


RE: [SPRZEDAM] Aplikacja FB V2 - Z uprawnieniami do publikowania - prelude - 05-05-2015 10:53

no wypił przecież za coś bratemSmile ten temat i całe zdarzenie jest tak czytelne, że za bardzo wysilać się nie trzeba;]


RE: [SPRZEDAM] Aplikacja FB V2 - Z uprawnieniami do publikowania - suchy0001 - 05-05-2015 11:00

Nie ma końca tygodnia,klient kasę wpłacił to w trybie natychmiastowym ma być zwrócona.


RE: [SPRZEDAM] Aplikacja FB V2 - Z uprawnieniami do publikowania - benga0 - 05-05-2015 11:00

Póki co proszę nie blokować gościa na forum.
Czekam do piątku. Na tą chwilę, nawet na.sprawę nie muszę iść, bo i tak ja wygram.
Dowodów na winę Matnox jest już sporo.
Trafiło na mnie i jestem człowiekiem z którym można się dogadać Wink jeżeli dostanę zwrot max do piątku, to z mojej strony to wszystko, a administracja zrobi co uważa Smile
W przeciwnym razie zaczynam, a na forum opiszę jak poradzić sobie skutecznie z takimi osobami.
Pozdrawiam


RE: [SPRZEDAM] Aplikacja FB V2 - Z uprawnieniami do publikowania - Szrejter - 05-05-2015 11:05

Dlaczego hajs do końca tygodnia? Ponieważ pseudo(?) brat potrzebował szybko kaski na coś tam, nie wiem... Kaske prze.... i teraz sam właściciel konta musi oddać z własnej kieszeni. Lub wersja, w która bardziej uwierzyłbym:
Matnex w stanie nietrzeźwości lub jeszcze nie potrzebował kaski żeby zakupić %% a że jej nie miał to musiał kogoś ojee.... na zarabiamCOM i tak o to trzeba oddać kaskę, która być może została prze.... co do złotówki wczoraj Huh


RE: [SPRZEDAM] Aplikacja FB V2 - Z uprawnieniami do publikowania - DrMagK2 - 05-05-2015 12:01

Ja tam swoję kupiłem za 400 Jerk2
Ale żeby wyjebywać kogoś za taką kasę to już wstyd.


RE: [SPRZEDAM] Aplikacja FB V2 - Z uprawnieniami do publikowania - suchy0001 - 05-05-2015 12:02

Żadnego brata nie ma zapewne a koleś przedłuża sobie czas do końca tygodnia żeby uklepać kwotę albo zwieść poszkodowanego Tongue

A to,że był naje**ny to żadne wytłumaczenie Big Grin


RE: [SPRZEDAM] Aplikacja FB V2 - Z uprawnieniami do publikowania - Goldes - 05-05-2015 12:20

Krętacz najpierw mówił że ktoś się włamał żeby logowania po IP zobaczyła administracja popóźniej że brat ... Ban powinien być i to na IP a nawet jeśli administracja uzna żeby go nie banować to powinien być odpowiednio oznaczony.