Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Aplikacja FB V2 - Z uprawnieniami do publikowania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Aplikacja FB V2 - Z uprawnieniami do publikowania (/Temat-SPRZEDAM-Aplikacja-FB-V2-Z-uprawnieniami-do-publikowania-113450)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: [SPRZEDAM] Aplikacja FB V2 - Z uprawnieniami do publikowania - surfer0700 - 04-05-2015 20:18

W takim razie czekamy do jutra. Administracja obserwuje już ten temat. Jeżeli jutro nie będzie wyjaśnień, konto zostanie zbanowane, a sprawa zostanie zgłoszona na policje jako oszustwo. Dziękuję.


RE: [SPRZEDAM] Aplikacja FB V2 - Z uprawnieniami do publikowania - Matnox - 04-05-2015 20:53

Jeżeli zablokujecie mi konto to swiadczy tylko o was. dziękuję pozdrawiam.

Straszcie, Zglaszajcie sprawe na psiarnie, bo ona mnie nie dotyczy Smile

Wielka adninistracja, a jak ktos wlamie sie na czyjes konto to od razu ban... Zero szacunku dla was!

Bedzie ban = nowe konto Wink


RE: [SPRZEDAM] Aplikacja FB V2 - Z uprawnieniami do publikowania - surfer0700 - 04-05-2015 21:01

(04-05-2015 20:53)Matnox napisał(a):  Jeżeli zablokujecie mi konto to swiadczy tylko o was. dziękuję pozdrawiam.

Straszcie, Zglaszajcie sprawe na psiarnie, bo ona mnie nie dotyczy Smile

Wielka adninistracja, a jak ktos wlamie sie na czyjes konto to od razu ban... Zero szacunku dla was!

Bedzie ban = nowe konto Wink

Dawno takiego pajaca jak Ty nie widziałem.
To że ktoś wszedł na Twoje konto i oszukał użytkownika to tylko i wyłącznie Twoja wina.
Będzie nowe konto, będzie ban na nowe konto. Buziaki dla Ciebie pajacyku :***

Szacunek administracji ulicy!


Napisałem że ban będzie jak nie będzie reakcji z Twojej strony, widzę że sprawy wyjaśnić ze smartfona nie możesz, ale pyskować to już możesz. Gratuluje.


RE: [SPRZEDAM] Aplikacja FB V2 - Z uprawnieniami do publikowania - nicooo - 04-05-2015 21:03

Straszny cwaniak z niego Smile , szkoda tylko , że na forum pojawia się coraz więcej oszustów....


RE: [SPRZEDAM] Aplikacja FB V2 - Z uprawnieniami do publikowania - adios123 - 04-05-2015 21:05

Matnox, lepiej daj mu ta apke lub pieniadze. Nie warto w to brnac. Z kazda chwila pogarszasz swoja sytuacje.


RE: [SPRZEDAM] Aplikacja FB V2 - Z uprawnieniami do publikowania - surfer0700 - 04-05-2015 21:05

(04-05-2015 21:03)nicooo napisał(a):  Straszny cwaniak z niego Smile , szkoda tylko , że na forum pojawia się coraz więcej oszustów....

No niestety, walczymy z tym gównem jak tylko możemy, niestety to użytkownicy zawierający transakcje powinni myśleć, bo tutaj widać że konto świeżaka, powinien być ten stop, no niestety. :/

(04-05-2015 21:05)adios123 napisał(a):  Matnox, lepiej daj mu ta apke lub pieniadze. Nie warto w to brnac. Z kazda chwila pogarszasz swoja sytuacje.

Spokojnie, nie kuś go, każdy jest taki mądry póki policja nie zapuka do jego drzwi Jerk


RE: [SPRZEDAM] Aplikacja FB V2 - Z uprawnieniami do publikowania - nicooo - 04-05-2015 21:08

I właśnie za to macie u mnie duży + nie zostawiacie takich spraw z obojętnością a oszustów trzeba tępić bo jak widać szukają naiwnych żeby zarobić Smile


RE: [SPRZEDAM] Aplikacja FB V2 - Z uprawnieniami do publikowania - benga0 - 04-05-2015 21:13

Zasugerowałem się pozytywną opinią i brakiem złych opinii... No jak widać wyszło jak wyszło.
Tak jak pisałem - poczekajmy jeszcze do jutra. Jeżeli koleś przejrzy na oczy to dane do przelewu już ma.
Jeżeli kasy nie chce się oddawać, to może być aplikacja na którą się z nim umawiałem (v2 z uprawnieniami postowania). No, a jeśli nie to będziemy działać Smile

I nie myśl, że to takie gadanie. Sprawy w sądzie o nie takie małe pieniądze już były.
Tylko pytanie czy chcesz się o tym przekonać na własnej skórze.


RE: [SPRZEDAM] Aplikacja FB V2 - Z uprawnieniami do publikowania - piotrekprorok - 04-05-2015 21:14

(04-05-2015 19:28)Matnox napisał(a):  @[admin] prosze o sprawdzenie ip logowań poniewarz nastąp8lo wlamanie na moje konto, a ja nie mam zamiaru za to odpowiadac


To z tego tematu mnie najbardziej rozwaliło Lol

A kto ma odpowiadać śmieszku? beka


RE: [SPRZEDAM] Aplikacja FB V2 - Z uprawnieniami do publikowania - surfer0700 - 04-05-2015 21:14

100-200 to by olali, ale 400 to już jest przestępstwo. Ale spokojnie, wierzmy że sprawa się wyjaśni. Smile