Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja w Suby SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Inwestycja w Suby SMS (/Temat-Inwestycja-w-Suby-SMS-113448)



Inwestycja w Suby SMS - Gravity - 04-05-2015 07:37

Witam,
chciałbym wrócić do zarabiania na subach sms dlatego chciałbym w coś zainwestować 100 zł. Nie wiem zabardzo co teraz opłaca się kupić bo ostatnio zarabiałem na tym ponad 7 miesięcy temu. Viralka , apka , fp ? W co zainwestować , żeby się rozkręcić i coś zarobić?


RE: Inwestycja w Suby SMS - prololex - 04-05-2015 12:49

Na apke cię nie stać, kup sobie virala bez apki np. od użytkownika aero za 30zł, kup hosting na biznest host za 30 zł na pół roku, ogarnij darmową domenę z az.pl i działasz Big Grin


RE: Inwestycja w Suby SMS - Sayer - 04-05-2015 13:38

Tak jak @up mówi kupujesz od aero2 viralke za 30 zł hosting za 20 zł na mintshot i darmową domenę na nazwa i gotowe jakiś pomysł np. Wybucha elektrownia w Ameryce


RE: Inwestycja w Suby SMS - MoneyNinja - 04-05-2015 13:43

Ja jednak polecam ci zakupić domenę chyba że z góry wiesz że potrzebna ci jest tylko na rok i nie chcesz jej przedłużać ponieważ na az.pl koszty przedłużenia są bardzo wysokie. Ja kupowałem na ovh.pl

Porównianie:
OVH: kupno: 12,29PLN brutto, przedłużenie: 49,99PLN brutto, w sumie 62,28
az.pl: kupno: 0 PLN, przedłużenie: 97,17 PLN brutto

a więc na ovh oszczędzasz 34,89 zł więc zawsze coś na kebsa albo kolejne inwestycje Lol


RE: Inwestycja w Suby SMS - Gravity - 04-05-2015 14:46

A jaka jest różnica między viralką z apką a viralką bez apki ?


RE: Inwestycja w Suby SMS - maister - 04-05-2015 14:51

(04-05-2015 14:46)Gravity napisał(a):  A jaka jest różnica między viralką z apką a viralką bez apki ?

Viralka z apką potrzebuje apki,
natomiast
Viralka bez apki nie potrzebuje apki.

tak na serio to, z apką zbierasz Sobie ludzi, a bez to tylko jednorazowe udostępnienie Wink

(04-05-2015 14:46)Gravity napisał(a):  A jaka jest różnica między viralką z apką a viralką bez apki ?

Viralka z apką potrzebuje apki,
natomiast
Viralka bez apki nie potrzebuje apki.

tak na serio to, z apką zbierasz Sobie ludzi, a bez to tylko jednorazowe udostępnienie Wink