Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Płatne pobieranie plików na sejfik.com - pytanie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Płatne pobieranie plików na sejfik.com - pytanie. (/Temat-Platne-pobieranie-plikow-na-sejfik-com-pytanie-113435)



Płatne pobieranie plików na sejfik.com - pytanie. - LoveNekoNya - 03-05-2015 20:50

Hej, od wczoraj siedzę na sejfiku, z tego co widzę można trochę zarobić na płatnym pobieraniu plików. Czy jest duża szansa, że w tych plikach są jakieś syfy?


RE: Płatne pobieranie plików na sejfik.com - pytanie. - nokira - 03-05-2015 20:57

Trochę w tym robiłem i dużo dawałem takich ofert. Nigdy nie trafiłem na nic złego więc raczej możesz być spokojn Wink


RE: Płatne pobieranie plików na sejfik.com - pytanie. - MilanFan - 03-05-2015 22:12

Raczej nic złego tam nie powinno być. Wink


RE: Płatne pobieranie plików na sejfik.com - pytanie. - LoveNekoNya - 04-05-2015 07:29

Ok, dzięki. Smile