Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sygnały - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sygnały (/Temat-Sygnaly-113412)

Strony: 1 2


Sygnały - LordBeaK - 03-05-2015 12:15

Witam. Chciałbym zająć się sygnałami binarnymi. Nie wiecie jak mogę to zautomatyzować? Na początku będę je udostępniał na gg. Jeśli ktoś chętny niech pisze pw. lecz potem chcialbym je sprzedawać i nie wiem jak mozna by zrobic jakis automat.


RE: Sygnały - Scoobyx - 03-05-2015 12:24

Najlepiej było by chyba stworzyć zamkniętą grupę np. skype/fb i dawać płatny dostęp do niej.


RE: Sygnały - LordBeaK - 03-05-2015 12:34

Myslalem tez nad czyms w stylu sybskrypcji sms ale to by bylo trochu drogie. No i nwm czy beda chetni.


RE: Sygnały - olekn1 - 03-05-2015 13:31

Kiedyś na konkurencyjnym forum pewna osoba prowadziła sygnały i to wyglądało tak, że były dwie grupy:
Abonamentowa - Dostawałeś bota, który sam handlował, jak tylko dostał sygnał od tej osoby. Płaciło się co tydzień.
Druga grupa (nie wiem jak to nazwać Tongue) - Było 10 członków w każdej takiej grupie, każdy co tydzień dawał tyle ile chciał kasy i dostawał proporcjonalnie do wpłaty - zyski z jakimś tam procentem dla tej osoby


RE: Sygnały - LordBeaK - 03-05-2015 14:34

Myślałem o tym, zeby platnosc byla za kazdy dzien. Np jak ktos ma czas w pon to pisze, wysyla kase a ja wysylam powiedzmy 10 sygnalow. W przypadku akutecznosci mniejszej niz 40% kolejny dzien za darmo. Jak myslicie beda chetni?


RE: Sygnały - xTKSD - 03-05-2015 14:57

Jasne, że będą u onomatopei też byli (jak grzybów po deszczu)..

Pewnie i teraz, nikt nie sprawdzi twoich archiwalnych osiągów (jeśli ktoś sprawdzi to zadowoli go 10-15 sygnałów wstecz..), a przepraszam-widząc co sprzedajesz to jesteś kolejnym amatorem który przeczytał (dokładnie jak onomatopeja) pierwszy lepszy poradnik przyfarcił i już chce sprzedawać sygnały..

Znów ludzie przewalą kase i będzie jeden wielki płacz..

Tu na forum sie prawie nie udzielam, ale na mc coś pisze i na binarne.com (forum partnerskie, prosze nie bić za link...)
Ten sam nick..


RE: Sygnały - LordBeaK - 03-05-2015 15:09

Ekhem. Ja nie sprzedaje jeszcze zadnych sygnalow. Czytaj pan ze zrozumieniem. Mam to w planach. Poza tym nikt nic nie musi prawda?
Na razie tak jak mówiłem. Bede podawal darmowe sygnaly na gg.

A co do "przyfarcil". To owszem czasami jest to fart ale nie mozesz mnie oceniac po... po niczym.

I jeszcze jedno. Czemu wstecz? Kazdy moze je sprawdzic sam piszac do mnie na GG. Przez conajmniej 2 tyg beda za darmo.


RE: Sygnały - bykonrado - 03-05-2015 20:01

Sygnały albo bedzie strata albo zysk. Sygnały to biznes i tyle.

Lord dlaczego mi nie odpisujesz?..
Na gg jak i naforum -.-
Prosze oddac moje BTC


RE: Sygnały - LordBeaK - 03-05-2015 20:02

up. na forum nie mam twoich wiad. A na nasz portwel przelalem w piatek 0.002 btc. Sprawdz.


RE: Sygnały - Gift Wallet - 03-05-2015 20:47

Ja mam skuteczność ok 85% ale. Sygnały ode mnie tylko miałyby prawo bytu w przypadku bota

Na jutro polecam zainteresować się EUR/USD będą spadki ^_^