Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AirCash.pl - Premium SMS to dopiero początek! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: AirCash.pl - Premium SMS to dopiero początek! (/Temat-AirCash-pl-Premium-SMS-to-dopiero-poczatek-113402)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: AirCash.pl - Premium SMS to dopiero początek! - AirCash - 03-05-2015 13:46

(03-05-2015 13:43)Varnity napisał(a):  Dodajcie możliwość wprowadzenia obrazka w programie Video, to znacząco poprawi konwersje i ogólny całokształt video

Dziękujemy za sugestie! Na pewno weźmiemy to pod uwagę, przy odświeżaniu programu.


RE: AirCash.pl - Premium SMS to dopiero początek! - rozekrr - 03-05-2015 14:02

Czekam na Stream mam nadzieję że będzie dobry jakościowo, bo do tej pory programy swoją "pięknością" nie powalają Wink


RE: AirCash.pl - Premium SMS to dopiero początek! - AirCash - 03-05-2015 14:07

(03-05-2015 14:02)rozekrr napisał(a):  Czekam na Stream mam nadzieję że będzie dobry jakościowo, bo do tej pory programy swoją "pięknością" nie powalają Wink

Tak się składa, że program "stream" jest w trakcie realizacji przez nasz zespół Smile Dziś późnym wieczorem albo ewentualnie jutro powinien być dostępny.


RE: AirCash.pl - Premium SMS to dopiero początek! - kalutor - 03-05-2015 14:34

Zarejestrowałem się, ale nie mogę sprawdzić funkcjonalności serwisu, w tym jakości programów, bez uprzedniego podania danych, zarówno adresowych jak i bankowych...
W związku z tym proszę o usunięcie mojego konta - nick kalutor.

Mówiąc inaczej, nie wyciągam z portfela pieniędzy z zamiarem kupna butów, zanim ich nie przymierzę...


RE: AirCash.pl - Premium SMS to dopiero początek! - Rav656 - 03-05-2015 15:17

(03-05-2015 14:34)kalutor napisał(a):  Zarejestrowałem się, ale nie mogę sprawdzić funkcjonalności serwisu, w tym jakości programów, bez uprzedniego podania danych, zarówno adresowych jak i bankowych...
W związku z tym proszę o usunięcie mojego konta - nick kalutor.

Mówiąc inaczej, nie wyciągam z portfela pieniędzy z zamiarem kupna butów, zanim ich nie przymierzę...

Dokładnie to samo miałem napisać. Też chciałem przetestować, ale wyłudzeń danych nie lubię...


RE: AirCash.pl - Premium SMS to dopiero początek! - AirCash - 03-05-2015 16:42

Rozumiemy Wasze zirytowanie w tej kwestii. Jutro zostanie wszystko przywrócone do normalnego stanu, bez uprzedniego podawania danych osobowych.

Już jutro spodziewajcie się nowego programu Stream!


RE: AirCash.pl - Premium SMS to dopiero początek! - uzyszkodnik - 03-05-2015 16:49

firma krzak, inkubatory przedsiębiorczości - powiecie łaskawie jaka osoba stoi za serwisem? czyżby pan Robert?
Tego nie wiem, ale weź się nie kompromituj dzieciaku - kolejny z regulaminem zajebanym z MyLead beka


RE: AirCash.pl - Premium SMS to dopiero początek! - AirCash - 03-05-2015 17:15

(03-05-2015 16:49)uzyszkodnik napisał(a):  firma krzak, inkubatory przedsiębiorczości - powiecie łaskawie jaka osoba stoi za serwisem? czyżby pan Robert?
Tego nie wiem, ale weź się nie kompromituj dzieciaku - kolejny z regulaminem zajebanym z MyLead beka

Widać wymyśla sobie Pan nowe pojęcia, lub żyje w alternatywnej rzeczywistości - ale spokojnie, pozostawimy Pana w tym stanie.

Nie zamierzamy rozmawiać takim tonem. Lubimy krytykę można z niej wyciągnąć wnioski i ewentualnie coś poprawić, ale niestety chamstwa nie tolerujemy.


RE: AirCash.pl - Premium SMS to dopiero początek! - uzyszkodnik - 03-05-2015 17:21

W takim razie przepraszam za ton.

cd. regulaminu to kopiowanie go z innego serwisu jest chyba bardzo nieprofesjonalne, a ostatnio inny PP zrobił dokładnie to samo zostawiając w nim "MyLead".
[Obrazek: 0a18942ba2396c5fe05ad9da3f313360.png]

Uważam że pytanie o dane właściciela serwisu było uzasadnione jeżeli nigdzie nie są one podane, natomiast użycie inkubatorów przedsiębiorczości sugerowało że mamy doczynienia z osobą niepełnoletnią i/lub osobą która nie chce podać kto jest właścicielem serwisu.


RE: AirCash.pl - Premium SMS to dopiero początek! - AirCash - 03-05-2015 17:32

Użycie inkubatorów wiąże się z wieloma zaletami które zadecydowały że wybraliśmy właśnie inkubatory, a nie tradycyjną działalnością gospodarczą. Dlatego też jako młody serwis postanowiliśmy skorzystać z ich dobrodziejstw.


Co do regulaminu - ma Pan rację - osoba której to zleciliśmy, nawaliła na całej linii i wykazała się nieprofesjonalizmem - i jak widać - wzorowała się na w/w serwisie.