Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z pocztą - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Problem z pocztą (/Temat-Problem-z-poczta-113376)



Problem z pocztą - matig - 02-05-2015 16:32

Dzisiaj przy ściąganiu poczty, córka podeszła, wyłączyła komputer i od tej pory mam problem z pocztą ... zrobiłem skanowanie, napraw uszkodzone sektory ... ale to nie pomogło.
Tak jakby jakiś plik od poczty został uszkodzony.
Poczta otwiera się, w folderze głównym mam wszystkie wiadomości usunięte, w pozostałych i wysłanych mam całą korespondencję.
Nie mogę wysłać poczty, na części kont niby odbiera pocztę ale tego nie widać.
Poniżej kilka zrzutów ... prosiłbym o pomoc.
Chciałbym aby poczta w podfolderach (korespondencja moja została) .. a jeśli się z głównego folderu nie uda odzyskać - trudno.
Ale chciałbym, aby wszystko znów działało.

[Obrazek: poczta.jpg]



[Obrazek: poczta1.jpg]



[Obrazek: poczta2.jpg]


RE: Problem z pocztą - Jaro070 - 02-05-2015 17:12

Jakiego antywirusa używasz?


RE: Problem z pocztą - mamrocik - 02-05-2015 17:42

poczta jest założona na windowskie czy np.wp czy cos podobnego ?
Jeśli na wp czy podobnym to nie ma problemu , w przeciwnym razie możesz mieć problem z odzyskaniem danych Undecided


RE: Problem z pocztą - matig - 02-05-2015 18:28

wirus - norton internet security
pocztę mam na windowsie ... tą z podfoledrów mam i ewentualnie przerzucę sobie .... problem jest, że aktualnie mi nic nie ściąga z kilku kont .. a jak ściąga, to nie widzę tej poczty .... chyba, że w folder "wiadomości śmieci" automatycznie wpadają .... to te widać.
Po prostu program nie działa tak jak powinien .. jakiś plik chyba został uszkodzony .. i nie wiem gdzi etego szukać, itp.


RE: Problem z pocztą - MilanFan - 02-05-2015 18:36

Spróbuj przywracania systemu. Smile


RE: Problem z pocztą - Jaro070 - 02-05-2015 18:48

(02-05-2015 18:28)matig napisał(a):  wirus - norton internet security

https://support.microsoft.com/en-us/kb/329936/pl


RE: Problem z pocztą - szykiryki - 02-05-2015 21:57

Dlatego moja 2,5 letnia siostrzenica ma zakaz podchodzenia do kompa Big Grin. WIe, że jest "siiiii" i jedynie drukarkę czasem szturchnie Tongue .

Proponuje również przywracanie systemu i sprawdzenie czy gra gitara ;]


RE: Problem z pocztą - matig - 03-05-2015 11:55

ech .. dzięki za podpowiedzi, jednak jak na razie żadna nie przyniosła efektu.
Tak jakby jakiś plik został uszkodzony .. nie wiem jaki niestety.
Pocztę z kilku kont ściąga, jednak nie widać jej wogóle w folderze głównym, jedynie ukazują się te, które trafiają do folderu "woadomości -śmiecie" z automatu.
Znalazłem pliki z pozostałą pocztą z pozostałych folderów.
A może wobec tego ktoś podpowie mi, jakim innym programem mógłbym ściągać pocztę i skonfigurować, abym mógł tam mieć kilkanaście skrzynek.
Mam windows vistra home basic 2007 r.
Dzięki


RE: Problem z pocztą - Jaro070 - 03-05-2015 15:17

(03-05-2015 11:55)matig napisał(a):  A może wobec tego ktoś podpowie mi, jakim innym programem mógłbym ściągać pocztę i skonfigurować, abym mógł tam mieć kilkanaście skrzynek.

Ja używam Opera Mail.


RE: Problem z pocztą - matig - 03-05-2015 19:09

Dzięki za wszystkie rady. Zrobiłem podobnie jak Jaro070 opisał, z tymże pod mozillą i działa wszystko już.
Starsza poczta została na starym programie .. nowa już tu przechodzi.
Inne sposoby niestety zawiodły, a wiele miałem podpowiedzi również od informatyków.

Problem rozwiązany.
Temat do zamknięcia.