Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd (/Temat-Cloud-Mining-Tutaj-nie-liczy-sie-trudnosc-i-prad-113375)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd - remka - 11-05-2015 21:12

ta.. żeby jeszcze to wszystko zostało na naszych kontach jak wszystko wróci do normy xd xd


RE: Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd - hamcio - 11-05-2015 21:14

remka: kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana ;D


RE: Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd - banipunz - 11-05-2015 21:15

Kurde, tylko ja nie moge wejsc w zakladke trade? Laduje sie bez konca ;__;


RE: Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd - remka - 11-05-2015 21:15

kupilem zawrotna liczbe khsow za 399 satoshi xd

a wplaty dochodza? bo przelalem tam wszystko co mialem xd jak bez kitu ludzie wariuja i to sprzedaja za grosze a strona wroci do normy to i stawki ladnie poleca ;p a jak padnie... no coz xd kto przegrywa ten nie pije szampana xd


RE: Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd - hamcio - 11-05-2015 21:17

mi jak uda się wejść w zakładkę trade to kupuję za zawrotną sume 0.052 BTC xD


RE: Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd - remka - 11-05-2015 21:18

w koncu sie załaduje ;p

gorzej bo nie da sie dać cancel na aukcje, ktos wystawil po 15 satoshi, wj***ałem 145k satoshi i teraz stoi i nie moge poruszyc xd


RE: Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd - banipunz - 11-05-2015 21:20

Omg, jesli skoczy po problemie do np. 1300 satoshi/khs (stan sprzed 3 dni)... Inwestycja zycia xD


RE: Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd - remka - 11-05-2015 21:20

dobra da sie dać cancel ale trzeba refreszować stronę xd uff poluje dalej xd


RE: Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd - djbaggi - 11-05-2015 21:59

Tylko żebyście nei sprzedali teraz po tej cenie 500-600~~ blagam was, strona wróci gwarantuje wam to.
Kupcie sobie potem sprzedacie, a najlepiej trzymajcie bo to bedzie za was kopać. Zapewne jutro wróci po południu albo pojutrze. Kij wie co oni z tym prądem tam odkurwili


RE: Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd - hamcio - 11-05-2015 22:04

Udało mi się w końcu kupić ;D tylko na początku się przestraszyłem, bo zabrało mi kasę z konta i pokazało, że kupiłem tylko 1.048 KHS. Lekki zawał serca, szybki relog no i na szczęście już pokazuję poprawnie ;D Teraz tylko czekać aż wzrośnie ew przytrzymać niech jakieś grosze wpadną.