Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd (/Temat-Cloud-Mining-Tutaj-nie-liczy-sie-trudnosc-i-prad-113375)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd - remka - 08-05-2015 13:28

pomyśl ile mogą być warte za dwa miesiące ;p

ja tam kopie dalej.


RE: Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd - Kiljan - 08-05-2015 17:11

nie mówie, żeby nie kopać dalej, ale jesli sie skonczyly to znaczy ze ceny beda rosly caly czas, nawet jesli btc bedzie tansze, bo ludzie beda chcieli miec jak najwiecej khsow, no ale zobaczymy, ile macie khs?


RE: Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd - luko11 - 08-05-2015 17:17

100 ;(
93 ;((


RE: Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd - patryk006 - 08-05-2015 17:26

Ilość kh/s zależy od sprzętu i jest tylko tym ograniczona, jeżeli będzie to opłacalne admin kupi więcej sprzętu, ale żadnych informacji o tym chwilowo nie ma

tu jest status maszyn:

https://scrypt.cc/status.php

aktualnie od jakiegoś czasu są wyłączone 3 farmy gpu (pewnie z powodu opłacalności), siedzą tylko koparki asic w #4

@Avengens haczyk jest taki że aby kupić aktualnie drugie tyle mocy, może nie wystarczyć ci tyle samo środków, ponieważ nie będzie tak tanich ofert, będziesz musiał zapłacić więcej, więc i nie podwoisz swojej mocy.

Co do przekroczenia progu 51%, tutaj chodzi tylko i wyłącznie o bezpieczeństwo, jeżeli jakakolwiek kopalnia posiadała by 51% całej mocy danej monety może wykonać atak 51%

http://analizy.litecoin.pl/artykuly/atak-wiekszosciowy/

tutaj trochę o ataku

Dlatego w historii btc jak któraś kopalnia zbliżała się do takiego progu to wyłączała np. rejestrację w serwisie umożliwiając rozłożenie się potencjalnych nowych maszyn po innych kopalniach


RE: Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd - djbaggi - 08-05-2015 19:23

Dokłądnie Zapraszam na gg do rozmowy Wink


RE: Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd - maniek34 - 09-05-2015 15:09

Może troche głupie pytanie, ale troche zielony jestem.
Do wpłat podali numer porfela... gdzie ja mam zrobić swój i przelać na niego pieniądze? A potem zamienić na BTC?


RE: Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd - remka - 09-05-2015 15:55

(09-05-2015 15:09)maniek34 napisał(a):  Może troche głupie pytanie, ale troche zielony jestem.
Do wpłat podali numer porfela... gdzie ja mam zrobić swój i przelać na niego pieniądze? A potem zamienić na BTC?

Odsyłam do swojego poradnika, masz link w sygnaturze. Tam założysz konto.
Masz ten linki gdzie mozna kupic BTC


RE: Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd - maniek34 - 09-05-2015 16:57

Myślicie że warto w to wchodzić, zainwestować 1000zl?


RE: Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd - Kiljan - 09-05-2015 17:24

Spróbować zawsze warto, jeśli on rzeczywiście ma moc do kopania to nie powinno byc obaw


RE: Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd - Pasza dla konia - 10-05-2015 00:41

(09-05-2015 16:57)maniek34 napisał(a):  Myślicie że warto w to wchodzić, zainwestować 1000zl?

W sumie to warto . Z tego co mówi większość osób na forum to cena KHS ma iść ciągle w górę . Jeżeli kupisz ich teraz sporo to nie dość , że będziesz kopał je pasywnie, to jeszcze możesz sprzedać gdy będą w szczytowej formie Smile