Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd (/Temat-Cloud-Mining-Tutaj-nie-liczy-sie-trudnosc-i-prad-113375)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd - remka - 04-05-2015 17:34

Problem na stronie od wczoraj z wpłatami. Nie wchodzą nam nasze depozyty. 90% użytkowników spamuje czat na stronie, fora - w sieci pojawia się mnóstwo hejtu na portal. A ja radzę : CHILL

Admin ma kontakt z użytkownikami na czacie prawie cały czas. Dziś napisał, że wczorajsze i dzisiejsze wpłaty do godziny 14.00 zostaną wkrótce przyznane. Nikt nic nie straci i prosi o nie spamowanie do supportu.

Osobiście czekam na wpłatę 450k Satoshi od wczoraj od 19.00 i dalej nic....


RE: Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd - djbaggi - 04-05-2015 18:21

(04-05-2015 17:34)remka napisał(a):  Problem na stronie od wczoraj z wpłatami. Nie wchodzą nam nasze depozyty. 90% użytkowników spamuje czat na stronie, fora - w sieci pojawia się mnóstwo hejtu na portal. A ja radzę : CHILL

Admin ma kontakt z użytkownikami na czacie prawie cały czas. Dziś napisał, że wczorajsze i dzisiejsze wpłaty do godziny 14.00 zostaną wkrótce przyznane. Nikt nic nie straci i prosi o nie spamowanie do supportu.

Osobiście czekam na wpłatę 450k Satoshi od wczoraj od 19.00 i dalej nic....


Mi dzis wypłata weszła w 2 minuty, wczoraj też miałeś problemy z wpłatą, może te wasze serwisy z zarabiania groszy są jakieś lewe i nei wypłącają tak szybko jak sie wam to wydaje.

Każdemu użytkownikowi tych zarabiajaych grosze polecam wypłacajcie najpierw na własne portfele, potem do scrypta. Admin odpisuje w 5 minut Smile

@edit
Całe zamieszanie związane z opóźnionymi wpłatami jest spowodowane zmianą walut które są wydobywane,
Zwiększono opłacalnosc wydobycia, mi z 64$ miesiecznie wskoczylo na 69$ i z 7 złoty dziennie na 8złoty, przekierowywał serwis na inne waluty dlatego opóźnienie z akceptacją wpłat.
Pozdrawiam Smile


RE: Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd - remka - 04-05-2015 20:20

(04-05-2015 18:21)djbaggi napisał(a):  Mi dzis wypłata weszła w 2 minuty, wczoraj też miałeś problemy z wpłatą, może te wasze serwisy z zarabiania groszy są jakieś lewe i nei wypłącają tak szybko jak sie wam to wydaje.

Każdemu użytkownikowi tych zarabiajaych grosze polecam wypłacajcie najpierw na własne portfele, potem do scrypta. Admin odpisuje w 5 minut Smile

@edit
Całe zamieszanie związane z opóźnionymi wpłatami jest spowodowane zmianą walut które są wydobywane,
Zwiększono opłacalnosc wydobycia, mi z 64$ miesiecznie wskoczylo na 69$ i z 7 złoty dziennie na 8złoty, przekierowywał serwis na inne waluty dlatego opóźnienie z akceptacją wpłat.
Pozdrawiam Smile

Te "nasze" serwisy do zarabiania groszy przy dobrym użytkowaniu zarabiają też około 6-8zł dziennie. Idealne by właśnie wpłacić je na Skrypta by zarabiały jeszcze więcej.

Myślisz, że jestem idiotą i zlecam wpłaty na Skrypta bezpośrednio z kranów? pokerface

Z resztą na skrypta minimalna wpłata to 50k Satoshi, więc raczej oczywistym jest, że depozyt dokonujesz ze swojego portfela ;p

Zaliczyło mi depozyt z wczoraj. Szkoda, że tak późno (26h czekania). Przegapiłem dobre stawki KHS-ów Wink


RE: Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd - djbaggi - 04-05-2015 20:23

(04-05-2015 20:20)remka napisał(a):  
(04-05-2015 18:21)djbaggi napisał(a):  Mi dzis wypłata weszła w 2 minuty, wczoraj też miałeś problemy z wpłatą, może te wasze serwisy z zarabiania groszy są jakieś lewe i nei wypłącają tak szybko jak sie wam to wydaje.

Każdemu użytkownikowi tych zarabiajaych grosze polecam wypłacajcie najpierw na własne portfele, potem do scrypta. Admin odpisuje w 5 minut Smile

@edit
Całe zamieszanie związane z opóźnionymi wpłatami jest spowodowane zmianą walut które są wydobywane,
Zwiększono opłacalnosc wydobycia, mi z 64$ miesiecznie wskoczylo na 69$ i z 7 złoty dziennie na 8złoty, przekierowywał serwis na inne waluty dlatego opóźnienie z akceptacją wpłat.
Pozdrawiam Smile

Te "nasze" serwisy do zarabiania groszy przy dobrym użytkowaniu zarabiają też około 6-8zł dziennie. Idealne by właśnie wpłacić je na Skrypta by zarabiały jeszcze więcej.

Myślisz, że jestem idiotą i zlecam wpłaty na Skrypta bezpośrednio z kranów? pokerface

Z resztą na skrypta minimalna wpłata to 50k Satoshi, więc raczej oczywistym jest, że depozyt dokonujesz ze swojego portfela ;p

Zaliczyło mi depozyt z wczoraj. Szkoda, że tak późno (26h czekania). Przegapiłem dobre stawki KHS-ów Wink

Czasem sie tak zdarza że wpłaty zajete przekierowaniami na inne waluty, 1 taka akcja chyba w ogole Smile Ważne ze wszystko juz smiga


RE: Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd - Darken - 05-05-2015 00:05

Stawki juz za 1 KHS koło 1105~. Miałem sprzedawać jak dojdzie do 1120~ i czekać na spadek i ponownie zakupić. Lecz skoro teraz zwiększyło się wydobycie to i stawki za KHS mogą dojść myślę, że nawet do 1200~ więc na razie siedzę i obserwuję. A jak u was?


RE: Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd - djbaggi - 05-05-2015 00:33

(05-05-2015 00:05)Darken napisał(a):  Stawki juz za 1 KHS koło 1105~. Miałem sprzedawać jak dojdzie do 1120~ i czekać na spadek i ponownie zakupić. Lecz skoro teraz zwiększyło się wydobycie to i stawki za KHS mogą dojść myślę, że nawet do 1200~ więc na razie siedzę i obserwuję. A jak u was?
Wspaniale Smile Kopie kaske az miło


RE: Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd - luko11 - 05-05-2015 07:34

Poszło z refa - na próbe 0.001 BTC. Zobaczymy co z tego wyjdzie Smile


RE: Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd - Darken - 05-05-2015 09:21

@djbaggi Ile masz KHS i jak wygląda daily income i monthly? ;]


RE: Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd - djbaggi - 05-05-2015 12:38

(05-05-2015 09:21)Darken napisał(a):  @djbaggi Ile masz KHS i jak wygląda daily income i monthly? ;]

51208
Balance Estimated Daily Income Estimated Monthly Income

KHS51,208 BTC: 0.00931040 BTC: 0.28862230


RE: Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd - remka - 05-05-2015 23:58

(02-05-2015 16:30)djbaggi napisał(a):  W panelu w opcjach settings jest opcja automatycznego reinwestowania itp.

Rozwinę te myśl dla zielonych.
Jeśli to włączymy, to z naszego konta automatycznie będzie pobierane BTC gdy tylko znajdzie się wolny KHS do sprzedania.

Nie polecam tym którzy chcą sami kontrolować kupno KHS po jak najlepszej cenie.