Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłaty na karty prepaid - ważna informacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireSub (/Forum-FireSub-390)
+---- Wątek: Wypłaty na karty prepaid - ważna informacja (/Temat-Wyplaty-na-karty-prepaid-wazna-informacja-113358)



Wypłaty na karty prepaid - ważna informacja - FireMedia - 02-05-2015 10:50

Otrzymujemy informację, iż niektórzy userzy, którzy nie posiadają kont bankowych lub z innych przyczyn zlecają wypłaty na karty bankowe prepaid, mają problemy z tymi kartami.
Zarówno Mbank jak i Bzwbk ostatnio z sobie jedynie wiadomych przyczyn blokuje karty z pieniędzmi na koncie. Oczywiście takie praktyki są niezgodne z prawem konsumenta i należałoby od razu zgłaszać je do UOKIK i KNF.
Proszę zatem pamiętać - żadnym razie nie rejestrujcie ich na jakieś zmyślone dane (w Mbanku podobno można jeszcze zmodyfikować dane), bo bank może na tym żerować i przywłaszczyć sobie Wasze pieniądze.
W Mbanku podobno wystarczy iść z dowodem osobistym i odblokować kartę ale bzwbk (takie dostajemy sygnały) robi wszystko, żeby kasy nie oddać.
W związku z tym przestrzegamy przed używaniem tych kart a jak już jest to dla Was konieczność, rejestrujcie je (lub w przypadku aktywacji bz w bankomacie - podawajcie nam do przelewu swoje dane) na swoje imię i nazwisko.


RE: Wypłaty na karty prepaid - ważna informacja - domin_dz - 02-05-2015 10:56

Mi też raz zablokowali dwie karty w mBanku, był trud z odblokowaniem bo w czterech oddziałach nie wiedzieli co to jest ta karta prepaid i nie byli w stanie nic zrobić. W końcu w jednym oddziale udało mi się odblokować.

Do tego przy prepaidach z mBanku nie trzeba podawać danych aby otrzymywać środki.


RE: Wypłaty na karty prepaid - ważna informacja - suchy0001 - 02-05-2015 10:57

To prawda,mi mbank kiedyś zablokował kartę i jedyną możliwością była reklamacja okazując dowód osobisty Big Grin Kartę dostałem w prezencie,ale pani w mbanku to nie interesowało.Powiedziała,że jest podejrzenie defraudacji i tyle.Zostawiłem im 86 zł na tej karcie i jej nie odblokowałem.Bo po to jest prepaid żeby była anonimowa.


RE: Wypłaty na karty prepaid - ważna informacja - FireMedia - 02-05-2015 11:03

W Mbanku jest o tyle ok, że wystarczy zmodyfikowac dane i iśc z dowodem do oddziału - nie do franczyzobiorcy, który nie ma połączenia z bazą Smile
Wystarczy się wykłócić z pracownikami i zmusić ich do obsługi - najlepiej postraszyc skarga do centrali.
Gorzej sprawa wygląda z bz, który chce iśc trybem reklamacyjnym i podobno wymaga informacji, do których nie ma prawnych kompetencji.


RE: Wypłaty na karty prepaid - ważna informacja - PLN - 26-04-2016 09:57

Odswieżam delikatnie temacik ... gdyż panuje powszechne przekonanie że karty prepaid praktycznie zniknęły z rynku . Nic bardziej mylnego . Osobiście posiadam taką założoną w tym roku i przyjmuję na nią środki Wink wszystko działa jak należy - w razie pytań zapraszam na PW Wink

Ps. Warto dodać że ma wydajność wypłat z bankomatu 10tyś zł na dobę Wink
Więc idealne dla mikro i makro przedsiębiorców WinkHeart


RE: Wypłaty na karty prepaid - ważna informacja - mistrz0933 - 10-05-2016 14:49

a przez tą karte i tak trzeba placic podatki?


RE: Wypłaty na karty prepaid - ważna informacja - Kiljan - 10-05-2016 22:03

Podatki płacić powinieneś od każdej złotówki jaką zarobiłeś.


RE: Wypłaty na karty prepaid - ważna informacja - mateusz68 - 02-07-2016 20:24

A ja sprawa wygląda z kartą z https://wiewiorka.pl/