Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium (/Temat-SubServices-pl-Nowy-Program-SMS-Premium-113343)



RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - KKamil897 - 02-05-2015 10:41

W moich oczach jesteś jako fanboy SubServices. Niestety nie potrafię dostrzec sensownego powodu dlaczego tak jest. Dlatego też nie jestem pewny, czy utożsamianie Cię jako zwykłego użytkownika jest prawidłowe Smile


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - piciaszek - 02-05-2015 10:44

Zapewniam Cię, że jestem "zwykłym użytkownikiem" tego forum Smile Denerwuje mnie fakt, że ktoś nawet nie dokonał testów, a wypowiada się nt. jakiegoś serwisu. Będę bronił każdego, dopóki rzeczywiście nie wyjdą żadne znaczące kwasy. Cool


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - mateusz2045 - 02-05-2015 10:47

Ja myślę, że serwis ma bardzo duży potencjał, wystarczy dać kilka poprawek i usunąć błędy


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - bykonrado - 02-05-2015 11:38

Ech typowi polacy.. Krytykowac zawsze umia, ale zeby samemu cos zrobic to nie ma tego.
Najłatwiej skrytykowac nowy serwis z potencjalem ktory chce zaistniec.

Powodzenia, wlasny regulamin, naprawa błędow i bedzie Git malina.

Jesli chcecie nieodplatnej pomocy z napisaniem regulaminu wg. panujacego prawa aby nikt sie nie przyczepil to zapraszam na pw.


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - szpilmen - 02-05-2015 12:56

Cytat:Z pro ui wykorzystany jest tylko layout tak jak w przypadku hc czy firesub, cały system był pisany od podstaw.

Z tego co mi wiadomo to layout HotCash jest autorski, gdyż rozmawiałem z grafikiem a zarówno z koderem Karcza.


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Pmxq - 02-05-2015 13:03

Trochę poprawek i będzie dobry serwis zarobkowy! Big Grin dodajcie sub sms to się zainteresuję Cool


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Rav656 - 02-05-2015 13:04

(02-05-2015 12:56)szpilmen napisał(a):  
Cytat:Z pro ui wykorzystany jest tylko layout tak jak w przypadku hc czy firesub, cały system był pisany od podstaw.

Z tego co mi wiadomo to layout HotCash jest autorski, gdyż rozmawiałem z grafikiem a zarówno z koderem Karcza.

Nie, nie jest autorski Smile http://www.keenthemes.com/preview/index.php?theme=metronic
Akurat w takich serwisach layout może i być darmowy, byle czytelny. To nie ma wyglądać jak 2 miliony dolarów. To ma pozwalać na zarobienie tych dolarów Wink Dlatego funkcjonalność na pierwszym miejscu. Do wyglądu serwisu nie mogę się przyczepić Wink


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - szpilmen - 02-05-2015 13:26

(02-05-2015 13:04)Rav656 napisał(a):  
(02-05-2015 12:56)szpilmen napisał(a):  
Cytat:Z pro ui wykorzystany jest tylko layout tak jak w przypadku hc czy firesub, cały system był pisany od podstaw.

Z tego co mi wiadomo to layout HotCash jest autorski, gdyż rozmawiałem z grafikiem a zarówno z koderem Karcza.

Nie, nie jest autorski Smile http://www.keenthemes.com/preview/index.php?theme=metronic
Akurat w takich serwisach layout może i być darmowy, byle czytelny. To nie ma wyglądać jak 2 miliony dolarów. To ma pozwalać na zarobienie tych dolarów Wink Dlatego funkcjonalność na pierwszym miejscu. Do wyglądu serwisu nie mogę się przyczepić Wink

W takim razie strona główna HotCash jest autorska. Co do wyglądu to ja jestem wzrokowcem i wygląd a także funkcjonalność stawiam na równi, taki już jestem. Serwis powinien nie mieć błędów, być funkcjonalny a zarazem piękny Smile Ale to jest moje zdanie.


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - poduszka12 - 02-05-2015 13:32

Kiedy będą możliwe wypłaty i na co? Jaki będzie próg? Normalna wypłata 1 raz w miesiącu? Wprowadzicie jakiś ekspres?


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - suchy0001 - 02-05-2015 13:33

Nigdy nie może obyć się bez błędów,dobrze,że czuwacie nad tematem.
Rejestrujcie się i testujcie programy Smile
Pmxq suby również się pojawią,podobne jak na eforsie,z odnowieniami.

Tapatalk xperia z2

(02-05-2015 13:32)poduszka12 napisał(a):  Kiedy będą możliwe wypłaty i na co? Jaki będzie próg? Normalna wypłata 1 raz w miesiącu? Wprowadzicie jakiś ekspres?
Poduszka12 odpowiedzi na Twoje pytania znajdziesz w pierwszym poście.

Tapatalk xperia z2