Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium (/Temat-SubServices-pl-Nowy-Program-SMS-Premium-113343)



RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Roser17 - 05-04-2017 10:36

Jakie macie opcje wypłat?

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - SubServices.pl - 05-04-2017 13:10

(05-04-2017 10:36)Roser17 napisał(a):  Jakie macie opcje wypłat?

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

Przelew bankowy, oraz PayPal. Czasem realizowaliśmy też wypłaty przekazem pocztowym - także kwestia dogadania.

Obecnie w serwisie ustawiony jest limit 2 wypłat miesięcznie realizowane są w trybie 24 godzin od daty zlecenia dla wydawców, którzy są z nami dłużej, dla nowych wydawców będzie prawdopodobnie okres 7 dni, ale obszerniejsze info na ten temat i o wprowadzanych zmianach pojawi się za kilka dni.


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Roser17 - 06-04-2017 07:55

A większa sume wypłacicie na btc ?

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - SubServices.pl - 06-04-2017 09:05

@Roser17: Nie, wypłaty są realizowane są tylko tak jak napisane było post wyżej.

Chcieliśmy jednocześnie poinformować, że od wczoraj każde zarejestrowane konto w serwisie musi zostać zaakceptowane i będzie aktywowane ręcznie.

Również w związku z ostatnimi wydarzeniami:
- pousuwane będą wszystkie materiały naruszające prawa autorskie (w szczególności programy należące do grupy kapitałowej Polkomtel i TVN),
- w programach stream, pliki i video zostaną przygotowane uogólnione materiały dostosowane do obowiązującej ustawy prawa telekomunikacyjnego.

O ewentualnych kolejnych zmianach będziemy na bieżąco informować.


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Roser17 - 08-04-2017 19:29

W związku z waszym oswiadczeniem na stronie chciałbym zapytać czy można promować program odliczamy.net w mediach spolecznosciowych?

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - SubServices.pl - 08-04-2017 19:31

(08-04-2017 19:29)Roser17 napisał(a):  W związku z waszym oswiadczeniem na stronie chciałbym zapytać czy można promować program odliczamy.net w mediach spolecznosciowych?

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

Prosił bym o kontakt na GG(6788337), bądź maila ([email protected]).


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - SubServices.pl - 15-04-2017 08:07

[Obrazek: LkLSjLp.png]


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - jarekxD - 27-12-2020 23:39

Serwis dalej działa?


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - malgosia960 - 30-12-2020 12:24

Chyba raczej nie skoro ostatni wpis przed Twoim ktoś dodał w kwietniu 2017 roku


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - fusek - 30-12-2020 12:44

Serwis przestał działać. Szkoda że sald niewyplacil.