Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium (/Temat-SubServices-pl-Nowy-Program-SMS-Premium-113343)



RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - karor - 18-10-2016 12:46

W subservices masz najwyższą stawkę 11 zł;p

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - karor - 30-10-2016 20:24

[Obrazek: 5429b449f529428d940b60f58cc4178f.png]

Takie tam derby Trójmiasta 2


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - SubServices.pl - 30-11-2016 16:12

W związku z częstymi pytaniami odnośnie subskrypcji odnowień i ich częstotliwości postanowiliśmy sprawdzić jak to wygląda w przekroju globalnym i tak statystycznie:

- Na 2000 zapisanych osób (wiadomość START - bez obciążenia) wypisuje się niemal natychmiastowo 1300 (wiadomość STOP)
- łącznie z tego jest 400 leadów (wiadomość WELCOME - pobierana opłata ).

Jeden numer z którego był lead i nie został wypisany odnawia się statystycznie 3 razy zanim zostanie wypisany.

Zaznaczamy jednocześnie, że jest to przykład i każdy wydawca może mieć zawyżone lub zaniżone statystyki w porównaniu do tych przedstawionych powyżej.

Zapraszamy do zarabiania i życzymy wysokich zarobków!


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Pakula - 30-11-2016 17:14

Tragiczna ta wasza strona Big Grin
Menu wogóle nie działa. Tylko logowanie i Rejestracja grrrrr


SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - michal86ole - 30-11-2016 17:22

(30-11-2016 17:14)Pakula napisał(a):  Tragiczna ta wasza strona Big Grin
Menu wogóle nie działa. Tylko logowanie i Rejestracja grrrrr


Wszystko co jest potrzebne do zarejestrowania, zarabiania, przeglądania statystyk i wypłacania działa jak najbardziej prawidłowo Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Pakula - 01-12-2016 15:39

Tak ale nie zmienia to faktu że menu nie działa Big Grin


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - egzel - 01-12-2016 15:46

Pakula, znakomita kryptoreklama...


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Pakula - 01-12-2016 22:11

(01-12-2016 15:46)egzel napisał(a):  Pakula, znakomita kryptoreklama...


Ale się wypowiedziałeś no nie ma co. Przecież napisałem co mi się nie podoba i co nie działa.
Trochę za świeży jesteś dowiedz się co to jest kryptoreklama i wtedy dyskutuj, ja nie mam zamiaru zaśmiecać nie swojego tematu przez takich jak Ty.
Pozdrawiam facepalm


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - SubServices.pl - 24-12-2016 08:43

[Obrazek: ChYPkqG.jpg]


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - KupięStrony - 23-01-2017 19:53

Mam pytanie do zarabiających w Subservices:
Jaką macie konwersję na stawce sub 6.50zł? U mnie wynosi ona 1% przy zapisaniu sie do subskrybcji, przy ruchu z wyszukiwarek internetowych co jest tragicznym wynikiem, a liczba odnowien nie zmienia sie juz od kilku miesiecy przy mojej ogromnej pracy włożonej w promocje moich materiałów...

Proszę o szczere odpowiedzi. Zarabiam tu już ponad rok, ale sytuacja finansowa zmusza mnie do przejścia do innego serwisu, dlatego chcę jeszcze dopytać, póki jest na to czas.