Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium (/Temat-SubServices-pl-Nowy-Program-SMS-Premium-113343)



RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - SubServices.pl - 28-04-2016 16:57

(28-04-2016 16:46)fusek napisał(a):  
(25-04-2016 13:54)SubServices.pl napisał(a):  
(25-04-2016 13:41)fusek napisał(a):  http://subservices.pl/prices
czemu za pobrania w kwocie 1.5 zl nie ma zadnych punktow tam - fajnie by bylo gdyby chociaz 0.5 pkt bylo

Będą doliczone punkty (prawdopodobnie po 1pkt za lead 1,50zł). Dziś postaramy się to poprawić aby poprawnie doliczało punkty do konta, oraz uzupełnimy brakujące punkty za już zdobyte leady/odnowienia Wink

standardowo - dzisiaj troche u Was trwaWink

Pewnych rzeczy nie przeskoczymy Wink mogę za to zapewnić, że lista z punktami do dopisania jest już u programisty i pozostaje mieć nadzieję, że uda się je dopisać i poprawić zliczanie jeszcze przed weekendem majowym Wink


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Pomidor - 30-04-2016 16:00

Właśnie podmieniłem linki aby przetestować was przez 2 dni, tu dostaję się kasę za leada dopiero jak kogoś obciąży z konta? bo w statystykach pojawiło mi się właśnie że mam 1 aktywne odnowienie ale saldo mam 0zł

@edit
heh dopiero miałem 1 aktywną subskrypcje już 0 Tongue


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - michal86ole - 30-04-2016 21:48

(30-04-2016 16:00)Pomidor napisał(a):  Właśnie podmieniłem linki aby przetestować was przez 2 dni, tu dostaję się kasę za leada dopiero jak kogoś obciąży z konta? bo w statystykach pojawiło mi się właśnie że mam 1 aktywne odnowienie ale saldo mam 0zł

@edit
heh dopiero miałem 1 aktywną subskrypcje już 0 Tongue

Tak, aktywacje zliczane są dopiero po pobraniu obciążenia. 1 aktywne odnowienie oznaczało, że ktoś zapisał się do subskrypcji, lecz nie miał środków na koncie, po czym się wypisał z usługi.


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - SubServices.pl - 02-05-2016 09:11

Chcieliśmy poinformować, że z powodu weekendu majowego rachunki do zleconych wypłat będą udostępnianie dopiero od 8-9 maja. Wypłaty wychodzą normalnie do 24 godzin od zlecenia Wink


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - SubServices.pl - 11-05-2016 21:29

Wracając po krótkiej przerwie chcieliśmy poinformować, że rachunki z zaległych wypłat zostały wysłane na początku tego tygodnia, zostały dopisane również brakujące punkty ze stawki sub 1,50zł. Poprawiliśmy również brak zliczania punktów przy tej stawce, od teraz powinno być ok Smile

Zostały także zmienione dwie domeny blokowane przez adblocka w programach:
- Pro-Stream,
- Filmy i Seriale.
Osoby promujące te programy prosimy o sprawdzenie linków i ewentualną podmianę - stworzone programy zostały automatycznie przekierowane na nowe domeny.

Zapraszamy do dalszej promocji Smile


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - patryk0407 - 13-05-2016 11:17

(11-05-2016 21:29)SubServices.pl napisał(a):  Wracając po krótkiej przerwie chcieliśmy poinformować, że rachunki z zaległych wypłat zostały wysłane na początku tego tygodnia, zostały dopisane również brakujące punkty ze stawki sub 1,50zł. Poprawiliśmy również brak zliczania punktów przy tej stawce, od teraz powinno być ok Smile

Jeden z waszych użytkowników, proszę bardzo:
[Obrazek: subyJPG_sarqepe.jpg]

Przez takich jak on później są afery


SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - michal86ole - 13-05-2016 11:18

Dzięki za info, zajmiemy się tym.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - patryk0407 - 13-05-2016 11:22

(13-05-2016 11:18)michal86ole napisał(a):  Dzięki za info, zajmiemy się tym.

Tylko proszę o coś może innego niż ostrzeżenie, bo on dalej będzie robił swoje.... Ale dzięki


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - karor - 26-05-2016 21:14

Można promować jutrzejsze KSW?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - SubServices.pl - 26-05-2016 22:05

(26-05-2016 21:14)karor napisał(a):  Można promować jutrzejsze KSW?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Póki co nie otrzymaliśmy żadnych informacji o zakazie promocji. Jeśli sytuacja się zmieni to zamieścimy stosowną informację Smile