Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium (/Temat-SubServices-pl-Nowy-Program-SMS-Premium-113343)



RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - SubServices.pl - 25-10-2015 08:46

(25-10-2015 00:01)helix napisał(a):  Ale dobra zarejstrowałem się i gdzie umieszczać te nisze i gdzie i czy trzeba mieć domenę.Proszę o pomoc

To zależy jakie programy chcesz promować i jakie zarobki chcesz osiągnąć. Postawienie domeny i założenie strony tematycznej trwa dłużej niż spamowanie bezpośrednio linkami gdzie popadnie, lecz pozwala zautomatyzować dochód i osiągać fajną kasę Wink Wszystko zależy od tego jaki sposób pracy wybierzesz.


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - karor - 25-10-2015 16:59

(22-10-2015 09:28)SubServices.pl napisał(a):  
(22-10-2015 08:55)karor napisał(a):  2 pkt to spoko Wink a macie może w planach dodanie czegoś nowego do nagród? Big Grin

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Mamy kilka pomysłów ale, jeśli chcielibyście coś konkretnego abyśmy dodali do nagród to prosimy o propozycje. Jeśli takich nie będzie dodamy nagrody wedle własnego uznania Wink

To może moje propozycje bo tak widzę że nikt nic nie wymyślił Big Grin

tablet, myszka (może jakaś do gier), dysk ssd Smile


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - SubServices.pl - 25-10-2015 19:47

(25-10-2015 16:59)karor napisał(a):  
(22-10-2015 09:28)SubServices.pl napisał(a):  
(22-10-2015 08:55)karor napisał(a):  2 pkt to spoko Wink a macie może w planach dodanie czegoś nowego do nagród? Big Grin

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Mamy kilka pomysłów ale, jeśli chcielibyście coś konkretnego abyśmy dodali do nagród to prosimy o propozycje. Jeśli takich nie będzie dodamy nagrody wedle własnego uznania Wink

To może moje propozycje bo tak widzę że nikt nic nie wymyślił Big Grin

tablet, myszka (może jakaś do gier), dysk ssd Smile

Weźmiemy pod uwagę propozycje podane przez Ciebie Wink

Chcieliśmy jednocześnie poinformować że dostępna jest już wersja beta tworzonego przez nas Kreatora Landing Page!

[Obrazek: z28kx1b.png]

W kreator są wpięte wszystkie dostępne u nas stawki (subskrypcje z odnowieniami również), wraz z możliwością wyboru prefixu. W ciągu najbliższych dni przygotujemy instrukcje dla użytkowników posiadających mniejsze doświadczenie w korzystaniu z kreatora.

Stopniowo będziemy chcieli wprowadzać do kreatora główne elementy dostępnych w SubServices.pl programów aby jeszcze bardziej zwiększyć Wasze zarobki.

Zapraszamy do testowania kreatora, a także do pisania co zmienić lub poprawić, gdyż w zamkniętych testach brała udział wąska grupa użytkowników i co nieco mogło nam umknąć Wink


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - karor - 26-10-2015 14:57

Czy planujecie dodać jakiś video/stream player do kreatora?


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - SubServices.pl - 26-10-2015 16:32

Tak, planujemy obecnie dodanie playera jednak chcemy aby miał spore możliwości edycji, nie tylko wklejanie filmu z YT lub podobnych, ale możliwość wgrania swojej zajawki i tła playera, ustawienia czasu po którym pojawi się blokada, a także ustawienie długości materiałów które pokazane będą na pasku nawigacyjnym. Jest z tym trochę zabawy, ale postaramy się wyrobić przed KSW Wink


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - trajbson - 29-10-2015 16:41

skad wziasc plik .mp4 tzn jak przerobic z ypoutuba ?


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - suchy0001 - 29-10-2015 16:46

(29-10-2015 16:41)trajbson napisał(a):  skad wziasc plik .mp4 tzn jak przerobic z ypoutuba ?
Sciagnij film przez keepvid.com i zapisz jako .mp4 a potem załaduj na jakis serwer/stronę i podlinkuj w materiale

Wysłane z galaxy s6 za pomocą Tapatalk


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - dzejkobs - 31-10-2015 00:14

Co oznaczają "Aktywne Odnowienia"? Niby logiczne, ale skoro mam 0 leadów a 2 aktywne odnowienia?


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - SubServices.pl - 31-10-2015 08:44

(31-10-2015 00:14)dzejkobs napisał(a):  Co oznaczają "Aktywne Odnowienia"? Niby logiczne, ale skoro mam 0 leadów a 2 aktywne odnowienia?

Oznacza to, że dwie osoby masz dalej zapisane do subskrypcji na swoim koncie które jednak nie miały środków i nie zostały obciążone. Jeśli doładują konta to przy poniedziałkowej rozsyłce otrzymasz z tych osób leady Wink


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - SylvvuuuS - 02-11-2015 12:31

Troche dziwnie dzis, 58aktywnych i 0 odnowień. A u konkurencji odnowienia wpadają bez problemu. Tongue