Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium (/Temat-SubServices-pl-Nowy-Program-SMS-Premium-113343)



RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - PawelC - 02-05-2015 07:58

(02-05-2015 07:47)KKamil897 napisał(a):  No dobra, ale skoro zrobiłem konto bez akceptacji regulaminu, no to w takim razie nie dotyczy mnie ten regulamin?

Rejestracja jest równoważna z akceptacją regulaminu.

Jest jeszcze trochę poprawek . Wszystko staramy się na bieżąco aktualizować i poprawiać. Nie da się wszystkiego przewidzieć. Cześć rzeczy wychodzi w praniu.


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Rav656 - 02-05-2015 08:23

@up
To się zabieracie od dupy strony. Odpychacie użytkowników. Może jestem jakiś inny, może mam inny sposób myślenia niż wy, ale na moje oko powinno to wyglądać tak: Postawienie serwisu ---> sprawdzanie błędów ---> wejście na rynek i reklama... A u was dwa ostatnie kroki są - nie wiadomo dlaczego - zamienione. Wątpię, że któryś z poważny earnerów przeniesie linki z hotcash/mylead/firesub do was. Błędy, brak regulaminu, a później jeszcze skopiowany od konkurencji. Nawet nazwę szablonu nie mieliście zmienioną w opisie serwisu. Tak nie działa POWAŻNA firma, dlatego ja w tej zabawie (bo biznesem tego nie nazwę) na pewno nie wezmę udziału.
Nie rozumiecie, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie? Wink


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - michal86ole - 02-05-2015 08:43

Testy były i sporo błędów udało się wyłapać jednak wzzystkiego nie przewidzisz bo ogrom pracy przy takim serwisie jest niedoopisania. Zdecydowaliśmy się puścić temat i by właśnie "przyjmować baty" skupiliśmy się na funkcjonalności i ona działa bez zarzutu, co niejedna osoba moze potwierdzić . Powoli do przodu Smile


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - karor - 02-05-2015 08:47

(02-05-2015 07:57)adios123 napisał(a):  
(01-05-2015 21:56)karor napisał(a):  moim zdaniem może spokojnie konkurować z hotcash Smile


HAHAHAHAHAHA.
Według mnie nie warto tutaj zdobywać leady. Są lepsze serwisy. A stawka? 50 gr większa tylko...
Nie chodzi o stawkę a o konwersję, potestuj a potem się wypowiadaj.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - suchy0001 - 02-05-2015 09:10

Polecam przestestować programy a potem się wypowiadać.Konwersja bije na głowę inne serwisy sms premium.

Tapatalk xperia z2


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - mateusz2045 - 02-05-2015 09:14

Nie można się.zarejestrowac...


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - piciaszek - 02-05-2015 09:16

Dokładnie. Po podaniu e-maila i hasła jest napisane: "Value is required and can't be empty" Smile


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Sayer - 02-05-2015 09:25

No to zacznijmy od początku:

- Panel to PRO UI 3.0 pozmieniane czyli cięcie po kosztach bo panel z prawdziwego zdarzenia to ponad 500 zł o wiele ponad

- Regulamin skopiowany od MyLead czyli to już jest sądzono prawnie o ochronie praw autorskich

- Strona startowa czyli logowanie wydaje mi się też pobrane z internetu ale tego nie wiem

Jedynie co to programy są w miarę ok. W całości to trochę trochę lepszy subspider !
Odradzam rejestracji w tym czymś


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Adde - 02-05-2015 09:27

Fajna inicjatywa, ale mogliście podejść do tego trochę bardziej profesjonalnie i poświęcić więcej pracy na testowanie/naprawianie niedociągnięć Wink


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Varnity - 02-05-2015 09:31

Nie zamierzam zarabiać w serwisie w którym regulamin został skopiowany od innego serwisu. I do tego jeszcze pełno błędów.