Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium (/Temat-SubServices-pl-Nowy-Program-SMS-Premium-113343)



RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - michal86ole - 11-06-2015 21:52

Wszystkich, którzy zlecili odbiór nagród prosimy o uzupełnienie (lub sprawdzenie) danych do wysyłki Wink


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - suchy0001 - 16-06-2015 20:44

Kolejny program został właśnie wprowadzony do szerokiej oferty Subservices.pl - Zabieg-Spa.pl

[Obrazek: WRwOAu4.png]

Chcieliśmy również ogłosić, że każdy user który zdobędzie leada na nowym programie otrzyma 11zł za lead przez 7 dni (do 23.06). Mało tego, każda osoba która przez ten czas zarobi na wspomnianym programie 200zł otrzyma stawkę 11zł na stałe dla każdego programu.

Zachęcamy do promocji! Kolejny program już niedługo Wink


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Twister92 - 17-06-2015 13:51

Strona & programy nie działają.


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - suchy0001 - 17-06-2015 15:25

Wszystko wróciło do normy Smile

Tapatalk xperia z2


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - michal86ole - 17-06-2015 21:24

Następny nowy program wdrożony Zgarnij-wczasy.pl

[Obrazek: SsxYz44.png]

Stawka na programie 11zł (oraz odpowiednio 4zł i 6zł dla reszty stawek) przez 7 dni do 24.06, nie zwalniamy tempa i chcemy przygotować dla Was kolejne 4 programy do końca przyszłego tygodnia.

Zapraszamy do promocji!


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Twister92 - 18-06-2015 00:17

(17-06-2015 21:24)michal86ole napisał(a):  Następny nowy program wdrożony Zgarnij-wczasy.pl

[Obrazek: SsxYz44.png]

Stawka na programie 11zł (oraz odpowiednio 4zł i 6zł dla reszty stawek) przez 7 dni do 24.06, nie zwalniamy tempa i chcemy przygotować dla Was kolejne 4 programy do końca przyszłego tygodnia.

Zapraszamy do promocji!

Haha Big Grin Właśnie miałem pisać z sugestią stworzenia takiego programu. Big Grin Świetnie!


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - gieniek93 - 18-06-2015 09:27

No to super Smile ja nadal czekam za opcja która będzie pokazywać dzisiejsze, wczorajsze itp zarobki
A i mam pytnaie. Mam sporo kasy na koncie i czy mogę sam sobie wysłać smsa żeby zrobić leada?


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - michal86ole - 18-06-2015 09:44

(18-06-2015 09:27)gieniek93 napisał(a):  No to super Smile ja nadal czekam za opcja która będzie pokazywać dzisiejsze, wczorajsze itp zarobki
A i mam pytnaie. Mam sporo kasy na koncie i czy mogę sam sobie wysłać smsa żeby zrobić leada?

Wspomniane przez Ciebie statystyki były testowane po stronie administracji przez ostatni tydzień, na dniach zostaną wprowadzone dla reszty użytkowników.

W przypadku smsów MO nie ma znaczenia z jakiego numeru i ile razy wysyłasz sms, także możesz sobie nabijać jeśli masz tyle kasy na koncie (w przypadku braku kasy sms nie zostanie wysłany) Wink


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Mati435 - 18-06-2015 23:50

(18-06-2015 09:44)michal86ole napisał(a):  
(18-06-2015 09:27)gieniek93 napisał(a):  No to super Smile ja nadal czekam za opcja która będzie pokazywać dzisiejsze, wczorajsze itp zarobki
A i mam pytnaie. Mam sporo kasy na koncie i czy mogę sam sobie wysłać smsa żeby zrobić leada?

Wspomniane przez Ciebie statystyki były testowane po stronie administracji przez ostatni tydzień, na dniach zostaną wprowadzone dla reszty użytkowników.

W przypadku smsów MO nie ma znaczenia z jakiego numeru i ile razy wysyłasz sms, także możesz sobie nabijać jeśli masz tyle kasy na koncie (w przypadku braku kasy sms nie zostanie wysłany) Wink


W programie "Bony Spa" czy tylko ja mam jakby ukryty ten przycisk odbierz bon? Jest w połowie ukryty przez kolejne zdjęcie przez co go prawie nie widać.


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - suchy0001 - 18-06-2015 23:51

(18-06-2015 23:50)Mati435 napisał(a):  
(18-06-2015 09:44)michal86ole napisał(a):  
(18-06-2015 09:27)gieniek93 napisał(a):  No to super Smile ja nadal czekam za opcja która będzie pokazywać dzisiejsze, wczorajsze itp zarobki
A i mam pytnaie. Mam sporo kasy na koncie i czy mogę sam sobie wysłać smsa żeby zrobić leada?

Wspomniane przez Ciebie statystyki były testowane po stronie administracji przez ostatni tydzień, na dniach zostaną wprowadzone dla reszty użytkowników.

W przypadku smsów MO nie ma znaczenia z jakiego numeru i ile razy wysyłasz sms, także możesz sobie nabijać jeśli masz tyle kasy na koncie (w przypadku braku kasy sms nie zostanie wysłany) Wink


W programie "Bony Spa" czy tylko ja mam jakby ukryty ten przycisk odbierz bon? Jest w połowie ukryty przez kolejne zdjęcie przez co go prawie nie widać.
Poprawimy Smile

Tapatalk xperia z2