Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium (/Temat-SubServices-pl-Nowy-Program-SMS-Premium-113343)



RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - suchy0001 - 09-05-2015 10:55

(09-05-2015 10:37)broofie napisał(a):  Nad jakimi programami obecnie pracujecie?

Btw, dobry regulamin nie jest zly Cool http://zgarnijplik.pl/s/reg
Broofie pracujemy nad dwoma programami typowo pod facebooka,które zostaną wprowadzone na dniach.
A regulamin się zaraz naprawi Big Grin


Tapatalk xperia z2


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - szwagier932 - 13-05-2015 09:26

Trzeba podać prawidłowy pesel do wypłaty czy wystarczy samo imie nazwisko i numer konta?


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - michal86ole - 13-05-2015 14:10

Imię, nazwisko i numer konta wystarczy Wink W razie problemów wpisz byle co w pozostałe rubryki poprawimy to w systemie aby nie były wymagane.


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - suchy0001 - 14-05-2015 09:11

2 nowe programy zostały dodane!
Miłego zarabiania!


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - trajbson - 14-05-2015 13:27

a jak z wyplatami na paypal?


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - suchy0001 - 14-05-2015 13:34

Będą za jakiś czas ale potrwa to dłużej niż przy standardowej wypłacie.Możesz też wypłacić za pomocą przekazu pocztowego ( 10 % prowziji ) na swój adres zamieszkania Smile


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Voldir - 15-05-2015 22:34

Pozwolę sobie wypowiedzieć się na pewien temat. Dzisiaj przeżyłem wielkie zaskoczenie. Był Gang Albanii Live, gdzie na eforsie na subach wpadły tylko 2 leady na 246 UV. Zapomniałem zmienić link na sub services, ale w końcu zrobiłem to chwilę temu. Ku Mojemu zaskoczeniu wpadł lead dosłownie po może 2 minutach po zmianie linka. Na HC i MyLead próbowałem swoich sił na premium i długo się wahałem czy zaczynać u Michała i Suchego bo na Premium nic nie mogłem zarobić a tutaj takie miłe zaskoczenie. Powiem Wam tyle.... eforsa z tą swoją informacją na subach: Aktywacja 0 zł i na Premium: Aktywacja za 1zł* to nic wspaniałego, bo ludzie widząc promocję i słowo aktywacja chyba zamierają ze strachu i zamykają okno przeglądarki. Druga sprawa to ta aktywacja za 1 zł*. Każdy normalny pomyśli, że jest gwiazda i jakiś haczyk zapewne.

Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyliście i zostaję na dłużej Smile


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - PawelC - 16-05-2015 14:02

(15-05-2015 22:34)Voldir napisał(a):  Pozwolę sobie wypowiedzieć się na pewien temat. Dzisiaj przeżyłem wielkie zaskoczenie. Był Gang Albanii Live, gdzie na eforsie na subach wpadły tylko 2 leady na 246 UV. Zapomniałem zmienić link na sub services, ale w końcu zrobiłem to chwilę temu. Ku Mojemu zaskoczeniu wpadł lead dosłownie po może 2 minutach po zmianie linka. Na HC i MyLead próbowałem swoich sił na premium i długo się wahałem czy zaczynać u Michała i Suchego bo na Premium nic nie mogłem zarobić a tutaj takie miłe zaskoczenie. Powiem Wam tyle.... eforsa z tą swoją informacją na subach: Aktywacja 0 zł i na Premium: Aktywacja za 1zł* to nic wspaniałego, bo ludzie widząc promocję i słowo aktywacja chyba zamierają ze strachu i zamykają okno przeglądarki. Druga sprawa to ta aktywacja za 1 zł*. Każdy normalny pomyśli, że jest gwiazda i jakiś haczyk zapewne.

Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyliście i zostaję na dłużej Smile

No programy bardzo fajnie konwertują Smile


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - gieniu92 - 16-05-2015 21:53

Zdobylem juz 400 punktow potrzebynch na doladowanie 50zł, jak je teraz otrzymać?


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - michal86ole - 16-05-2015 22:07

(16-05-2015 21:53)gieniu92 napisał(a):  Zdobylem juz 400 punktow potrzebynch na doladowanie 50zł, jak je teraz otrzymać?

Na dniach wprowadzimy opcję wymiany punktów na nagrody jak bardzo Ci zależy to pisz na PW jaki numer trzeba doładować, a zrobimy to od ręki Wink