Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium (/Temat-SubServices-pl-Nowy-Program-SMS-Premium-113343)



RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - karor - 07-05-2015 18:13

Czterocyfrowa wypłata na koncie w 24h! Polecam jak najbardziej Smile

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - poduszka12 - 07-05-2015 21:11

Wprowadzicie artykuły?


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - michal86ole - 07-05-2015 21:19

(07-05-2015 21:11)poduszka12 napisał(a):  Wprowadzicie artykuły?

W najbliższych planach nie mamy zamiaru, musimy wprowadzić to nad czym obecnie pracujemy, jednak jak będzie duże zainteresowanie to postaramy się wprowadzić taki program Smile


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - viciu - 08-05-2015 08:51

testowałem video
wyskakuje blokada, a video leci dalej
oraz włącza się niezależnie od kliknięcia w play


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - michal86ole - 08-05-2015 09:40

(08-05-2015 08:51)viciu napisał(a):  testowałem video
wyskakuje blokada, a video leci dalej
oraz włącza się niezależnie od kliknięcia w play

W weekend będziemy to poprawiać, jak sam testowałem program na swoich streamach to ustawiałem blokadę 2-3 sekundy krótszą niż długość zajawki (pisze tu o programie streamy24), Video-View miałem okazję raz wykorzystać i konwertowało lepiej niż na pierwszym wspomnianym programie.


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - poduszka12 - 08-05-2015 14:29

Do streamów i video można dodawać filmiki z yt?


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - michal86ole - 08-05-2015 14:49

(08-05-2015 14:29)poduszka12 napisał(a):  Do streamów i video można dodawać filmiki z yt?

Do streamy24 nie można, nie pozwala na to api playera, w weekend będziemy testować możliwości playera z VideoView i damy odpowiedź, czy będzie obsługiwał linki z YT lub jakiegoś pokrewnego odtwarzacza Wink


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Varnity - 08-05-2015 14:54

Widzę że nie można dać filmiku z YT, a to banalna rzecz i jej nie macie Lol programista widzę doświadczony Big Grin


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - michal86ole - 08-05-2015 15:16

(08-05-2015 14:54)Varnity napisał(a):  Widzę że nie można dać filmiku z YT, a to banalna rzecz i jej nie macie Lol programista widzę doświadczony Big Grin

Nie posikaj się ze szczęścia przypadkiem Jerk2 Pewnie Twoja znajomość programowania kończą się na umiejętności wklejenia linku z YT, skoro tylko o tym potrafisz pisać. Dwa posty wyżej napisałem, że będziemy to sprawdzać, bo obecny player który mamy w programie streamy nie przepuszcza filmów z YT i jakoś innym userom to nie przeszkadza, gdyż potrafią wgrać własną zajawkę na hosting i podlinkować.


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - broofie - 09-05-2015 10:37

Nad jakimi programami obecnie pracujecie?

Btw, dobry regulamin nie jest zly Cool http://zgarnijplik.pl/s/reg