Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium (/Temat-SubServices-pl-Nowy-Program-SMS-Premium-113343)



RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - suchy0001 - 04-05-2015 14:45

(04-05-2015 14:40)poduszka12 napisał(a):  Gdy zmieniłem sobie stawkę, to link wciąż jest ten sam? Nie zmienia się?
Poduszka opisz mi problem na pw dokładniej.

Tapatalk xperia z2


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Voldir - 04-05-2015 14:55

Chodzi mu o to czy trzeba zmieniać link, przy zmianie stawki czy tak jak jest na eforsie, że po prostu zmieniasz stawkę, ale wygląda na to że już się dowiedział.

@[poduszka12]
Gdybyś musiał zmieniać link to zapewne dostałbyś 3 linki na wszystkie stawki. Jeśli zmieniasz stawkę w programie to automatycznie stawka z lead się zmienia. Proste jak drut i na logikę trzeba brać pewne rzeczy.


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - poduszka12 - 04-05-2015 15:01

(04-05-2015 14:55)Voldir napisał(a):  Chodzi mu o to czy trzeba zmieniać link, przy zmianie stawki czy tak jak jest na eforsie, że po prostu zmieniasz stawkę, ale wygląda na to że już się dowiedział.

@[poduszka12]
Gdybyś musiał zmieniać link to zapewne dostałbyś 3 linki na wszystkie stawki. Jeśli zmieniasz stawkę w programie to automatycznie stawka z lead się zmienia. Proste jak drut i na logikę trzeba brać pewne rzeczy.

No wiem, wiem. Zastanawiało mnie tylko czy jeśli zmienię stawkę, to link też się zmieni. Naszczęście się nie zmienił Smile


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - tribler - 04-05-2015 15:30

O co chodzi?! Zalogowałem się i takie coś wyskakuje :/


[Obrazek: 3i54th.jpg]


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - suchy0001 - 04-05-2015 15:43

@[tribler] logowanie działa normalnie,może podałeś złe dane albo wylogowało Cię z powodu braku aktywności.
Jeśli jednak nadal nie loguje podaj mi na pw swój login.


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - poduszka12 - 04-05-2015 16:00

Są ograniczenia w liczbie wypłat? Są już dowody? W jakim najczęściej okresie je realizujecie?


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Pitek236 - 04-05-2015 16:03

@up Tak wypłacają, mój brat dziś dostał od nich wypłatę.


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - michal86ole - 04-05-2015 16:23

(04-05-2015 16:00)poduszka12 napisał(a):  Są ograniczenia w liczbie wypłat? Są już dowody? W jakim najczęściej okresie je realizujecie?

Wszystko w zależności od tego jakie wypłaty będą zlecane i z jaką częstotliwością, domyślnie będziemy dążyć do ustanowienia 4 wypłat na miesiąc. W chwili obecnej nie ma limitu. Wczoraj została zlecona jedna wypłata, którą wypłaciliśmy dziś rano Wink

(04-05-2015 15:30)tribler napisał(a):  O co chodzi?! Zalogowałem się i takie coś wyskakuje :/


[Obrazek: 3i54th.jpg]

Miałeś stare konto (tzn założone przed oficjalnym startem) które nie zostało aktywowane, jak pamiętasz do niego hasło to powinno być aktywne, jeśli nie to za niedługo będzie aktywne, ew będziesz poproszony ponownie o ustanowienie sobie nowego hasła Smile


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - poduszka12 - 04-05-2015 19:18

Konwersja trochę słaba 1%, ale zleciłem 1 wypłatę. Zobaczymy kiedy dojdzie


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - michal86ole - 04-05-2015 19:30

(04-05-2015 19:18)poduszka12 napisał(a):  Konwersja trochę słaba 1%, ale zleciłem 1 wypłatę. Zobaczymy kiedy dojdzie

Wypłata zlecona, na mailu powinna znajdować się informacja wraz z rachunkiem Wink