Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium (/Temat-SubServices-pl-Nowy-Program-SMS-Premium-113343)



RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - karor - 03-05-2015 22:50

(03-05-2015 22:18)suchy0001 napisał(a):  @[Karcz-Provider] nie marnuje czasu i wykupił domeną łudząco podobną http://www.subservice.pl przekierowujący prosto na hotcash.
Nie ładnie Jerk2

Zapraszamy na Subservices.pl Smile pamiętajcie o "s" Smile

to świadczy tylko i wyłącznie o dużym potencjale subserviceS.pl 2


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Karczu - 03-05-2015 23:20

Pozwolę sobie tylko zalinkować do swojej odpowiedzi w temacie naszym dziale: http://zarabiam.com/Temat-HotCash-pl-v2-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563?pid=1221457#pid1221457

Proszę przeczytać to uważnie.


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - suchy0001 - 03-05-2015 23:29

Dokładnie Smile Proszę czytać uważnie Smile


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Branzolek - 03-05-2015 23:44

(03-05-2015 09:31)michal86ole napisał(a):  
(03-05-2015 09:26)Sayer napisał(a):  Nawet bym spróbował na tym serwisie ale nikt nie dostał sensownego wytłumaczenia dlaczego regulamin jest ukradziony/wzięty od mylead ?

Regulamin był podesłany przez znajomego, który pomagał nam przy serwisie, nie studiowaliśmy regulaminów wszystkich serwisów i z tym akurat daliśmy dupy po całej linii, że tego nie sprawdziliśmy. Dziś będziemy się konsultować w celu sklecenia nowego regulaminu, aby nie było zarzutów, że wykorzystujemy kogoś pracę.

A te sygnaturki to tak dla picu rozumiem?
Reklama wam wyszła powiem wam Huh


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - michal86ole - 03-05-2015 23:51

(03-05-2015 23:44)Branzolek napisał(a):  
(03-05-2015 09:31)michal86ole napisał(a):  
(03-05-2015 09:26)Sayer napisał(a):  Nawet bym spróbował na tym serwisie ale nikt nie dostał sensownego wytłumaczenia dlaczego regulamin jest ukradziony/wzięty od mylead ?

Regulamin był podesłany przez znajomego, który pomagał nam przy serwisie, nie studiowaliśmy regulaminów wszystkich serwisów i z tym akurat daliśmy dupy po całej linii, że tego nie sprawdziliśmy. Dziś będziemy się konsultować w celu sklecenia nowego regulaminu, aby nie było zarzutów, że wykorzystujemy kogoś pracę.

A te sygnaturki to tak dla picu rozumiem?
Reklama wam wyszła powiem wam Huh

Nie dla picu, kwoty są potwierdzone wypłatami. Dowody otrzymał dziś jeden użytkownik o czym możesz przeczytać trochę wcześniej, jak bardzo Ci zależy na dowodzie to mogę również Ci je podesłać, jednak nie zamierzam ich publikować na forum, aby komuś cokolwiek udowadniać. Osoby zarabiające i świeżo zarejestrowane potwierdzają, ze programy bardzo fajnie konwertują i serwis ma perspektywy przed sobą, także zapraszamy do spróbowania swoich sił, możecie jedynie zyskać Wink


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - gutek126p - 04-05-2015 09:29

Serwis spokoo Smile Testuje go właśnie Big Grin narazie 0 ledów Lol na jakiej stawce najlepiej jechać ?
Strony się wolno ładują


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - michal86ole - 04-05-2015 09:41

Większość osób promuje najwyższą stawkę utrzymując wysokie CR, także ta stawka jest przez nas najbardziej polecana Smile


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Rav656 - 04-05-2015 12:51

Tak czytam wasze posty, nie tylko w tym temacie ale i głównie w tematach HC i ta wasza pewność siebie i kozakowanie Was zgubi. Wybaczcie, ale tak nie zachowuje się poważna "firma" Wink


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - suchy0001 - 04-05-2015 13:06

Gdybyś dokładnie zapoznał się z tematem wiedziałbyś o co chodziło.
Z @[Karczu] się po prostu nie dogadałem co już mu wyjaśniłem i przeprosiłem.

Zmieniając w końcu temat serwis jest na bardzo dobrej drodze i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.Zapraszamy do dalszej promocji. Smile


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - poduszka12 - 04-05-2015 14:40

Gdy zmieniłem sobie stawkę, to link wciąż jest ten sam? Nie zmienia się?
Ok, już wiem lead za wyższą stawkę wpadł*

Póki co konwersja ładna Smile