Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
G2A - opis serwisu, poradnik i wskazówki - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
G2A - opis serwisu, poradnik i wskazówki (/Temat-G2A-opis-serwisu-poradnik-i-wskazowki-113324)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: G2A - opis serwisu, poradnik i wskazówki - zekh - 19-06-2015 17:06

Też od jakiegoś czasu męczę twittera, ale póki co niestety tylko wyświetlenia i zapisane ciasteczka, nikt jeszcze się nie skusił. Wejścia głównie USA, Kanada i czasem wpada Polska/Japonia.


RE: G2A - opis serwisu, poradnik i wskazówki - Zawadson - 19-06-2015 21:34

O! Właśnie! Sami Amerykanie wchodzą, czasami jakiś Brytyjczyk się napatoczy.


RE: G2A - opis serwisu, poradnik i wskazówki - pointsmaster - 20-06-2015 07:47

(19-06-2015 21:34)Zawadson napisał(a):  O! Właśnie! Sami Amerykanie wchodzą, czasami jakiś Brytyjczyk się napatoczy.

Obywatele USA to az 3% światowej ludnosci. Wez pod uwagę, tez, ze w sklai procentowej umiescilem panstwa takie jak Chiny czy Indie na które w pewien sposob przy promowaniu jestesmy zamknieci. Kolejna sprawa to promowanie - robiac to na stronach anglojezycznyc nalezy sie spodziwac wiekszosci Amerykanów, Australijczykow czy Brytyjczykow. Jak chcesz wejsc na rynki zagraniczne to mozesz rozszerzyc swoj obszar dzialania. Strony/fora zagraniczne. Niby nie ma w tym nic odkrywczego ale czy pomyslales myslac o zagranicy Francja, Hiszpania, Wlochy...? POdstaw języka obecego nie jest trudno sie nauczyc. Ja dla przykładu co jakiś czas zmieniam sobie język na fb, moze glupota i jezyki nie sa tam szczegolnie istotne, ale cos w glowie zostaje. Twoje teksty tez nie muszą być w języku forumowym, ale dobrze wiedziec czy piszesz w odpowiednim temacie. Jak tego jestes pewien to lec po angielsku

(19-06-2015 10:00)Zawadson napisał(a):  Zawsze da się coś zarobić. Ja co prawda zarobiłem bardzo mało, bo od początku kwietnia do dnia dzisiejszego mam 1.73 euro. Dzisiaj zarejestrowałem się na Twitterze i więcej ludzi wchodzi w linki niż na Facebooku. Tylko żeby jeszcze coś kupowali, ale jestem dobrej myśli.

To rzeczywiscie niewiele. Taką kwotę da się zarobić w pierwszy weekend zaczynając od zera. Nie wiem czy jestes moim refem czy nie, bo z osobami którym mentoruje, porozumiewam się za pomocą skype, ale dam Ci radę - pomysl ilu chetnych do zakupow i gdzie mozesz znalezc. Wylacz komputer, wez kartke papieru i nie odchodz od niej poki nie wypunktujesz 10 miejsc. Nastepnie wciel to w zycie.

(17-06-2015 18:16)zekh napisał(a):  Zarejestrowałam się z refa, zobaczymy, może coś się uda zarobić.
Jesli nie zglaszajes sie do mnie po porrady, to mozesz liczyc na mnie Wink Zapraszam do kontaktu skype Wink


RE: G2A - opis serwisu, poradnik i wskazówki - Zawadson - 20-06-2015 08:18

Zarejestrowałem się przed odkryciem tego poradnika. Dziękuję, że zainteresowałeś się moim problemem, mimo, że nie jestem Twoim refem. Przyznaję się, że u mnie kiepsko jest z językami obcymi, więc najpierw zacznę od tego.

A tak na marginesie, jeśli można się zapytać - jak liczną masz drużynę?


RE: G2A - opis serwisu, poradnik i wskazówki - pointsmaster - 20-06-2015 09:00

3119 na pierwszym poziomie, na drugim 584, na trzecim ledwie 24

Cytat:Przejście prowizji do salda wypłaty.

Gdy ktoś coś kupi z naszego linka i zapłąci za towar to w liście srzpedaży pojawi się obok transakcji niebieska kropka z napisem "Oczekuje(Marketplace)". Co to oznacza? Aby status zmienił się na "Wysłany(Marketplace)" osoba kupująca musi potwierdzić odbiór produktu. Niestety mało kto z kupujących to robi. Nie należy się tym przejmować - jesli kupujący nie potwierdzi to nastąpi autopowierdzenie to równo tygodniu. Kolejnym statusem jest "Preorder". Status taki oznacza, że ktoś kupił grę, która ma dopiero zostać wypuszczona na rynek. Status zmieni się "Wysłany" w ciągu tygodnia od oficjalnej premiery gry.

Dodałem powyższy "rozdział" do poradnika. Zauważyłem, że wiele osób pyta się o to w prywatnych wiadomościach. Teraz powinno być wszystko jasne.

Kolejna sprawa:
Stworzyłem grupę dla moich poleconych na fb. Osoby, które się zgłoszą są proszone o podanie na pw lub skype nicku na g2a pod któym są zarejestrowani jako moi poleceni oraz nazwy konta fb. Po co to wszystko? W rozmowach z poleconymi często padają podobne pytania. Jesli cos mogę wytłumaczyc raz i dotrze to do wszystkich to po co robić to 20 razy. Co będzie na grupie? Po pierwsze analizy co w danym miesiącu warto promować i szacowane prowizje, pomysły na promocję oraz ogólnikowe nisze. Ogólnikowe na tyle by każdy z członków mógł coś dla siebie znalezc i nie wchodzic w "rewir" jeden drugiemu.
Polecam dodawać się z prawdziwych kont, by nie powielać zaproszeń w przypadku gdy konto poleci. Zabronione jest spamowanie. Oczywiscie konsultacje indywidualne na skype zostają bez zmian. https://www.facebook.com/groups/1443920892583943/


RE: G2A - opis serwisu, poradnik i wskazówki - Zawadson - 22-06-2015 09:45

Coś mi tu śmierdzi.
1. W moje tweety wchodzą praktycznie tylko Amerykanie. Wiem, jest ich 3% światowej ludności, niemniej wydaje mi się to mocno podejrzane.
2. Jeszcze bardziej podejrzane jest to, że tych "Usańczyków" jest dosłownie garstka. Nieważne co napiszę, w jakim języku jest tweet i hasztagi i o jakiej porze to wyślę, w linki wchodzą tylko te same osoby.
3. Nie widzę swoich tweetów na głównej stronie g2a w Twitterze. Sprawdzałem dokładnie i ich nie ma. Może są kasowane?


RE: G2A - opis serwisu, poradnik i wskazówki - pointsmaster - 22-06-2015 20:56

(22-06-2015 09:45)Zawadson napisał(a):  Coś mi tu śmierdzi.
1. W moje tweety wchodzą praktycznie tylko Amerykanie. Wiem, jest ich 3% światowej ludności, niemniej wydaje mi się to mocno podejrzane.
2. Jeszcze bardziej podejrzane jest to, że tych "Usańczyków" jest dosłownie garstka. Nieważne co napiszę, w jakim języku jest tweet i hasztagi i o jakiej porze to wyślę, w linki wchodzą tylko te same osoby.
3. Nie widzę swoich tweetów na głównej stronie g2a w Twitterze. Sprawdzałem dokładnie i ich nie ma. Może są kasowane?

1,2. Tweeterowy bot sprawdza linki, jedyne sensowne wyjasnienie
3. Odpuść Tweetera i skoncentru sie na innych miejscach, jest ich bardzo dużo Wink


RE: G2A - opis serwisu, poradnik i wskazówki - Blashix - 23-06-2015 13:00

Zarobiłem 20 zł ale odpuściłem, może kiedyś wrócę Smile


RE: G2A - opis serwisu, poradnik i wskazówki - Zawadson - 23-06-2015 14:36

Ok, stwierdziłem, że zacznę od nowa. Zarejestrowałem się z refa.Smile


RE: G2A - opis serwisu, poradnik i wskazówki - pointsmaster - 23-06-2015 14:41

(23-06-2015 14:36)Zawadson napisał(a):  Ok, stwierdziłem, że zacznę od nowa. Zarejestrowałem się z refa.Smile

Rzeczywiście, mam Cię. Nie mogę wysłać Ci wiadomosci, pewnie masz zapchaną skrzynkę... Wyczysc lub dodaj mnie na skype. Skype będzie lepszy. Będziemy działać tak żebyś był zadowolony. Jakąś praktykę już tu masz więc będzie prosciej i szybciej Smile

Edit--> Jesli chcesz dolaczyc do grupy to wyslij do niej aplikację. Nie mogę Cie zaprosić do grupy nie mając Cię w znajomych.