Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Działania /Restrykcje FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Działania /Restrykcje FB (/Temat-Dzialania-Restrykcje-FB-113307)

Strony: 1 2


Działania /Restrykcje FB - Reszka - 01-05-2015 11:34

Cześć pytanie do osób działających na fb Smile
W jakim czasie wam najszybciej uznano waszą domenę za niebezpieczną i usunięto wszystkie tematy z linkiem do niej ?


RE: Działania /Restrykcje FB - prelude - 01-05-2015 11:35

oj niektórym to nawet po 2 postach z tego co wiem:X


RE: Działania /Restrykcje FB - Reszka - 01-05-2015 11:41

Domene, może mówisz o jakimś skracaczu ? Ja nigdy nie miałem wcześniej jak 60 dni a tu nagle 3 dni i parę tysięcy postów zniknęło Smile


RE: Działania /Restrykcje FB - prelude - 01-05-2015 11:43

o domenie pisze, tutaj nawet na forum coś gdzieś było, że strasznie szybko lecą ostatnio, nie wiem czy nie w temacie stronki do postowania tokenami


RE: Działania /Restrykcje FB - Reszka - 01-05-2015 11:51

No to nie wiem musieli sporo zmniejszyć ilość zgłoszeń bo to się dzieje wszystko za szybko a myślałem że nisze się wypaliły Smile
Ktoś coś jeszcze może się podzielić opinią?


RE: Działania /Restrykcje FB - Pink134lol - 03-05-2015 21:39

Dzisiaj dostałem blokadę po daniu 1 posta w grupie z linkiem google.pl, oczywiście zrobiłem to w ramach testu, ponieważ na chacie dostawałem weryfikację obrazkową ( polegająca na zaznaczeniu wszystkich obrazków zawierające x, gdzie x to był np. pies ) po każdym wklejeniu linka. Bardzo dziwne, choć oczywiście konta nowe, jednakże po 1 poście blokada...?


RE: Działania /Restrykcje FB - nasgaroth - 04-05-2015 09:01

Niestety około tygodnia temu Facebook wprowadził wersję v.2.3 swojego api, nakładając tym samym liczne restrykcje m.in.na spamowanie w grupach. Wiele znajomych mi osób skarży się na masowe bany fake kont czy ograniczenia.

Dla ciekawskich do poczytania: https://developers.facebook.com/docs/apps/upgrading


RE: Działania /Restrykcje FB - rekki - 05-05-2015 12:25

U mnie ostatnio domena (z viralem) padła po ok. 100 wejściach w link.


RE: Działania /Restrykcje FB - nesarions - 10-05-2015 14:10

1 post i po 20 min twoje konto jest nieaktywne czy cos takiego i musisz sie wylogowac i odrazu weryfikacja tel :O

Kilka dni temu na 2 kontac tez takie powiadomienie było ale trzymaly wiecej niz 1 post


RE: Działania /Restrykcje FB - Reszka - 13-05-2015 19:30

Dzięki za wypowiedzi wszystkim Smile Również uważam że trochę zmian było, zużywam trzy razy więcej kont niż dotychczas co nie jest bez różnicy dla kieszeni Smile Co do domen to większość ma jakieś blokady czasowe jak ktoś używa niech nie rezygnuje z nich tylko poczeka parę dni i spróbuje Big Grin