Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pisanie postów na forach i nie tylko - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Pisanie postów na forach i nie tylko (/Temat-Pisanie-postow-na-forach-i-nie-tylko-113305)



Pisanie postów na forach i nie tylko - kalutor - 01-05-2015 11:30

Oferuję pisanie postów na forach i nie tylko. Tematyka dowolna; do każdej jestem w stanie się dopasować.

- Posty pisane poprawnie stylistycznie, gramatycznie, ortograficznie i interpunkcyjnie
- Zawierające spójność, logikę i łatwość wchodzenia w interakcję
- Dopasowane do osobowości piszącego (od dyslektycznej trzynastolatki, po profesora zwyczajnego...
- Charakteryzujące się lekkością pióra
- Merytoryczne
- Tworzone w oparciu o przyjemność pisania, nie zaś z przymusu, presji czasu i tematu
- Czas realizacji dowolny, aczkolwiek zależny od złożoności zlecenia


Wieloletnie doświadczenie dziennikarskie (szeroko rozumiana publicystyka), jest gwarancją profesjonalnie wykonanej usługi.

Zanim zlecisz wykonanie usługi, zapoznaj się z moim profilem w tym forum (sprawdź komentarze), a także tutaj -Moje artykuły, albo tu - Także moje artykuły

Z resztą miejsc w sieci gdzie publikuję, bądź publikowałem - jest dużo.

Moja oferta dotyczy napisania 50 postów, w cenie 14.99 za pakiet.
W tej cenie otrzymujesz w pełni profesjonalną usługę najwyższej jakości!
Daję Tobie również gwarancję zwrotu całej kwoty, jeśli z jakichś powodów nie będziesz z niej zadowolony.

Uwaga! Istnieje możliwość nawiązania dłuższej współpracy.

Pierwszy kontakt w temacie zlecenia tylko na priv! Kolejne - przez GG.

Pamiętaj, że za pytania nie płacisz...

Wpłaty przyjmuję tylko i wyłącznie na konto PayPal.

Zapraszam do korzystania z moich usług.


RE: Pisanie postów na forach i nie tylko - kuli - 06-07-2015 12:36

Bylismy umowieni na rozmowe gg w zeszlym tygodniu.
Rozumiem ze kwestia zamowienia o ktora pytalem jest nie aktualna...?


Pisanie postów na forach i nie tylko - yazir - 03-01-2016 01:33

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.