Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy - webgames'a [Pytania,Porady] dla początkującego amatora - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Pracy - webgames'a [Pytania,Porady] dla początkującego amatora (/Temat-Dziennik-Pracy-webgames-a-Pytania-Porady-dla-poczatkujacego-amatora-113281)



Dziennik Pracy - webgames'a [Pytania,Porady] dla początkującego amatora - webgames - 01-05-2015 05:34

Witam prowadziłem już dziennik o zarabianiu na paidverts lecz teraz mam bardziej złożony projekt na temat dodawaniu filmów na płatne serwery gdzie za każde 1000 ściągnięć miał bym płacone Smile

Posiadam chomika na którym mam masę muzyki oraz ostatnio zacząłem dodawać filmy lecz nowości filmowe strasznie szybko były usuwane Sad

Tutaj link do mojego chomika

Plany na początek:
- stworzenie strony prawdopodobnie w języku angielskim.
- Opisy filmów będą w języku polskim,angielskim i hiszpańskim
- pod te nisze będzie robiona ta strona.
- upload filmów oraz muzyki

Budżet początkowy:
- 200 zł konto bankowe
- 10-20$ paypal
- 11$ perfekt money

Teraz nasuwają mi się pytania:
- Jak rozreklamować funpage jakie grupy wybrać
- robić pod stronę google+ ??
- Hostingi, które płacą za ściąganie plików:
* mogą być z opcją premium, aby nie było limitu na prędkość uploadu bo moje łącze to 6mb/s upload i z taką prędkością chciał bym dodawać filmy,muzyke
* jak by nie było limitu czasowego na dodane pliki, tak, aby ich nie usuwało po 1 miesiącu a np po 3-4 miesiącach od ostatniego ściągnięcia

- wybrać na początek hostinger.pl z darmowym planem i kreatorem strony czy raczej dać sobie zrobić stronę (ew. jakie polecicie hostingi wraz z stroną www i w miarę łatwym interfejsem oraz dodawaniem postów i kreatorem strony www)
- Znacie kogoś kto zajmuje się dodawaniem funpage do jakiś grup gdzie realni ludzie byli by zainteresowani ściągnięciem filmów z polskim lektorem,napisami często nowościami takimi jak z 2015 roku w pierwszej kolejności

Jeśli jeszcze będę miał pytania to je napiszę wstępnie chcę uzbierać informacje oraz pododawać filmy na jakieś płatne strony z ściąganiem plików a następnie mając juz wrzuconych z 70-80 filmów na 3-4 hostingi ruszyć powoli z stroną, aby na początek pokazał się jakiś lepszy content


Dziennik Pracy - webgames'a [Pytania,Porady] dla początkującego amatora - Hybrid1990 - 03-12-2019 09:09

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.