Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PORADNIK] Jak zarabiać na programach partnerskich/SUB SMS + nisza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [PORADNIK] Jak zarabiać na programach partnerskich/SUB SMS + nisza (/Temat-PORADNIK-Jak-zarabiac-na-programach-partnerskich-SUB-SMS-nisza-113278)

Strony: 1 2 3


[PORADNIK] Jak zarabiać na programach partnerskich/SUB SMS + nisza - Eliteman - 30-04-2015 23:43

1. Dokładna nazwa przedmiotu sprzedaży: Poradnik dotyczący zarabiania na programach partnerskich SUB SMS
2. Opis: Poradnik przedstawia jak szybko zacząć zarabiać na programach parntnerskich wykorzystując social, poradnik skierowany raczej dla świeżych earnerów niż dla starych wyjadaczy ale może każdy znaleźć coś dla siebie, osobiście takiego sposobu promowania jeszcze nie widziałem

Ile można zarobić? to zależy od czasu i chęci, osobiście zarobiłem w miesiąc lekko ponad 1000zł pracując niezbyt wiele, głównie wieczorami i to z kilkudniowymi przerwami.

3. Zdjęcia/Screeny: Wypłata za kwiecień, zanim zacząłem stosować tą metodę było 3 razy gorzej
4. Cena: 50zł
5. Kontakt: PV
6. Płatność: Bank, Skrill, Paypal, Paysafecard


RE: [PORADNIK] Jak zarabiać na programach partnerskich/SUB SMS + nisza - poczmail - 07-05-2015 20:33

Recenzja

Kwintesencja poradnika tkwi w głównej mierze w jednej, prostej sztuczce, dzięki której o wiele łatwiej zarobić złotówki na Sub SMS. Teoretycznie 'banał', jednak przyznam się, że sam do tej pory na niego nie wpadłem. Lol Oczywiście obszar działania stanowi Facebook, bo i pole manewru jest tu zdecydowanie największe. Poradnik przeznaczony jest głównie dla początkujących oraz średnio zaawansowanych earnerów, gdyż Ci bardziej wtajemniczeni mogą po czasie sami wpaść na ten trik. Ponadto warto mieć jakieś doświadczenie w pisaniu krótkich, treściwych, acz zachęcających postów - nie nachalnego spamu, bo ten na nic się nam nie zda. Ogólnie wszystko zostało wytłumaczone całkiem precyzyjnie, zrozumiałym językiem, z załączonymi screenami. Są też zdjęcia przedstawiające zarobki autora - kilka razy jego dniówka oscylowała bądź też przewyższała kwotę poradnika.



RE: [PORADNIK] Jak zarabiać na programach partnerskich/SUB SMS + nisza - prelude - 07-05-2015 20:44

a gdzie cena dla pierwszego/pierwszych?WinkBig Grin

i ile szt idzie na sprzedaz?


RE: [PORADNIK] Jak zarabiać na programach partnerskich/SUB SMS + nisza - Eliteman - 07-05-2015 21:23

Metoda nie wpływa na konkurencję, więc myślę, że 10 sztuk mogę sprzedać, żeby z drugiej strony nie przesadzać Big Grin

Oczywiście nie tylko sprzedaje poradnik jako tekst ale oferuję pełną pomoc w zarabianiu Smile


RE: [PORADNIK] Jak zarabiać na programach partnerskich/SUB SMS + nisza - Szrejter - 07-05-2015 21:29

Rezerwuje !


RE: [PORADNIK] Jak zarabiać na programach partnerskich/SUB SMS + nisza - damko123 - 07-05-2015 21:31

Kupilem poradnik i szczerze polecam! Pomysl niby banalny ale nie widzialem zeby ktos go stosowal, zaoszczedzicie na kontach tym sposobemWink pozdrawiam


RE: [PORADNIK] Jak zarabiać na programach partnerskich/SUB SMS + nisza - zjadamkredki - 07-05-2015 21:40

Rezerwuje Big Grin Do jutra do godziny 16 zaplace Big Grin


RE: [PORADNIK] Jak zarabiać na programach partnerskich/SUB SMS + nisza - Pmxq - 08-05-2015 00:18

rezerwuje Big Grin odezwę się dziś albo jutro ( jak tylko dostanę kase na pp Big Grin )


RE: [PORADNIK] Jak zarabiać na programach partnerskich/SUB SMS + nisza - Eliteman - 08-05-2015 00:22

Zarezerwowałem Wam Panowie Smile Mam nadzieję, że jutro będę cały dzień na forum więc powinien być stały kontakt Smile


RE: [PORADNIK] Jak zarabiać na programach partnerskich/SUB SMS + nisza - zjadamkredki - 08-05-2015 14:04

Polecam Big Grin Po 10min od wysłania otrzymałem poradnik, szybki kontakt, ogółem elegancko Smile