Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak wypromować film z youtube? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Jak wypromować film z youtube? (/Temat-Jak-wypromowac-film-z-youtube-113248)

Strony: 1 2


Jak wypromować film z youtube? - wiosna2015 - 30-04-2015 11:56

Witam,

Bardzo proszę o podanie sposobów na wypromowanie filmu z youtube'a.
Film dodałem wczoraj i póki co marne 20 wyświetleń.

Za każdy pomysł odwdzięcze się rejestracją z reflinka czy innym działaniem Smile


RE: Jak wypromować film z youtube? - Voldir - 30-04-2015 13:59

Może jakiś autosurf? Zbierz punkty na addmefast albo zainstaluj sobie jakąś wtyczką auto odświeżającą do przeglądarki. Portale społecznościowe również wchodzą w grę. Mam tu na myśli: FB, Twitter, G+. Możesz spróbować też na forach tematycznych. Możliwości jest multum. Nabij 301 wyświetleń najpierw samemu i potem promuj.


RE: Jak wypromować film z youtube? - selfie - 30-04-2015 14:12

Bot Imacros do Mozilli- Addmefast


RE: Jak wypromować film z youtube? - wiosna2015 - 01-05-2015 14:27

A mógłbym prosić o link do wtyczki odświeżającej automatycznie stronę?

Cytat:Bot Imacros do Mozilli- Addmefast

Co do tego bota to troszkę słaby bo dla youtube'a ma wyłącznie opcje lajkowania filmów, nie ma YT views chyba, że nie zauważyłem.


RE: Jak wypromować film z youtube? - Voldir - 01-05-2015 15:18

Nie wiem jaką masz przeglądarkę Smile


RE: Jak wypromować film z youtube? - selfie - 01-05-2015 16:08

(01-05-2015 14:27)wiosna2015 napisał(a):  A mógłbym prosić o link do wtyczki odświeżającej automatycznie stronę?

Cytat:Bot Imacros do Mozilli- Addmefast

Co do tego bota to troszkę słaby bo dla youtube'a ma wyłącznie opcje lajkowania filmów, nie ma YT views chyba, że nie zauważyłem.

Ten bot zbiera punkty do wykorzystania ich w Addmefast Wink


RE: Jak wypromować film z youtube? - wiosna2015 - 01-05-2015 19:06

Przeglądarki mam różne, ale najlepiej Mozilla lub Chrome.

Wiem, do czego służy wtyczka. Pisałem, że brakuje w niej opcji zautomatyzowania nabijania punktów za wyświetlenia filmów czy nabijanie komentarzy lub subskrypcji.


RE: Jak wypromować film z youtube? - Money. - 01-05-2015 19:16

Po co ci 301 wyświetleń skoro będą się długo utrzymywać i nic nie dają, ponieważ sam je nabijesz?
Addmefast też nie da ci wyświetleń ponieważ ucina 95% "zleconych". Jeżeli chcesz to kup viewsy, np. na qqtube.com czy jakimś innym portalu.


RE: Jak wypromować film z youtube? - Voldir - 01-05-2015 20:30

Niby nic mu nie dają ale jak chłopak ma 20 wyświetleń a może mieć 301 za free to czemu nie? Nabij sobie trochę np. 250 wyświetleń a resztę możesz dokupić, tak jak pisze @[Money.]


RE: Jak wypromować film z youtube? - Ansoff - 03-05-2015 00:45

Dawno nie pozycjonowałem nic w youtube ale swego czasu bardzo dużo dała mi zmiana tagów filmu. Sprawdź najbardziej wyszukiwane hasła dla danej frazy i umieść ją w tagach, oprócz tego tytuł, opis powinien zawierać daną frazę.
Zauważ jakie filmy obecnie są w topce! Te które są w trendach ( są popularne przez szybkie wzrosty w: wyświetleniach, like oraz komentarzach).

Tak więc postaraj się wszystko równomiernie zrównoważyć i zaatakować youtube z pełną parą!
Dobierz odpowiednio tytuł, napisz opis oryginalny opis zawierający słowa klucz, regularnie dodawaj wyświetlenia oraz zadbaj o sztuczne zainteresowanie w postaci like oraz komentarzy. Ostatecznie powrzucaj film w kliku portalach społecznościowych (google +, facebook , twitter)