Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
upCPM.pl - Zarabiaj na swojej stronie ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: upCPM.pl - Zarabiaj na swojej stronie ! (/Temat-upCPM-pl-Zarabiaj-na-swojej-stronie-113242)

Strony: 1 2 3 4


RE: upCPM.pl - Zarabiaj na swojej stronie ! - Xaimeer - 06-05-2015 01:23

Tylko polskie strony i polski trraffic ?


RE: upCPM.pl - Zarabiaj na swojej stronie ! - mysc - 06-05-2015 06:58

W tej chwili tyko i wyłącznie polskie strony. Gdyby się coś zmieniło będę informować w tym temacie Smile Zaznaczam, że póki co, nawet nie planujemy wychodzić poza Polskę...


RE: upCPM.pl - Zarabiaj na swojej stronie ! - wiesiek - 07-05-2015 15:53

Czy są w planach wypłaty na PayPal?


RE: upCPM.pl - Zarabiaj na swojej stronie ! - mysc - 07-05-2015 15:56

Pewnie, że są, ale póki co oficjalnie jest to możliwe tylko przez konto bankowe.
W tej chwili można wypłacić na PayPal ale, że tak powiem "przeze mnie", a nie przez serwis Wink Więc wystarczy się ze mna skontaktować przed zleceniem wypłaty żeby otrzymać pieniążki na PP Wink


RE: upCPM.pl - Zarabiaj na swojej stronie ! - mysc - 10-05-2015 15:58

Ostatnio otrzymaliśmy kilka maili z propozycjami sprzedaży "pozytywnych komentarzy" na temat serwisu. Ciekawe zjawisko z którego istnienia nie zdawałem sobie wcześniej sprawy Wink
Oczywiście żadnych komentarzy nie kupujemy Smile Odradzam składania kolejnych propozycji :*


RE: upCPM.pl - Zarabiaj na swojej stronie ! - idz-do - 12-05-2015 14:49

niedługo będe miał okazje skorzystać z serwisu to sie wypowiem ale z tego co widziałem na stronie jest dużo opcji tych reklam(rozmiary)


RE: upCPM.pl - Zarabiaj na swojej stronie ! - mysc - 12-05-2015 14:59

Niestety w tej chwili oferujemy tylko 3 rozmiary :
- 160x600
- 300x250
- 750x100
(w pikselach)

z czasem ich liczba się powiększy Smile


RE: upCPM.pl - Zarabiaj na swojej stronie ! - Prizmo* - 14-05-2015 15:30

Kod:
Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 113 bytes) in /home/myscu/domains/upcpm.pl/public_html/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/ClassMetadataInfo.php on line 876

Od 5 dni,na email nie odpisujecie,zalogować sie nie da.
Zwiekszyć limity to 2 kliki,lub edycja 1 pliku.


RE: upCPM.pl - Zarabiaj na swojej stronie ! - mysc - 14-05-2015 19:14

(14-05-2015 15:30)Prizmo* napisał(a):  
Kod:
Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 113 bytes) in /home/myscu/domains/upcpm.pl/public_html/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/ClassMetadataInfo.php on line 876

Od 5 dni,na email nie odpisujecie,zalogować sie nie da.
Zwiekszyć limity to 2 kliki,lub edycja 1 pliku.

Po pierwsze, e-maila wysłałeś wczoraj o 16.12, a dzisiaj rano otrzymałeś odpowiedź - także regulaminowo otrzymałeś ją w ciągu 24h Smile

Po drugie, w odpowiedzi wyjaśniłem że ten problem dotyczy Tylko Ciebie (ze względu na dużą ilość wyświetleń), ale pomimo tego Twoje zarobki i wyświetlenia są cały czas naliczane.
Pracujemy nad tym. Wcale nie jest to takie proste - wymaga dużo pracy. Tak jak napisałem w mailu, powiadomimy Cię kiedy problem zostanie naprawiony - do tego czasu kompletnie nic nie tracisz.


RE: upCPM.pl - Zarabiaj na swojej stronie ! - dirtr - 15-05-2015 01:41

Konto zablokowane ,prosimy o kontakt na [email protected]
Można jakieś wyjaśnienia?