Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pewne Typy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pewne Typy (/Temat-Pewne-Typy-113241)

Strony: 1 2


RE: Pewne Typy - Madara Uchiha - 20-06-2015 18:35

Są pewne typy, tylko trzeba mieć doświadczenie i na pewno nie po kursach 20-30 co najwyzej (4-5).


RE: Pewne Typy - ShuQi - 20-06-2015 22:31

Pewne typy?
@[Madara Uchiha] Nie istnieje cos takiego... bawie sie w to od dawna...Wink Ile razy to widzialem jak kurs 1.01 nie wchodził, dzis kurs 5.80 wszedl --> Polska wygra 3:2 przy stanie 2:1, no i weszło, skoro takie kursy jak 1.01 sa, to oczywiste ze nie wchodza i maja na tym zarobek.

Po drugie jaki kurs masz pewny? Mecze widziałem gdzie majac 4-5 pilek meczowych przegrywa sie go Wink Nie ma cos takiego jak pewny mecz.

Płacenie za typy to głupota.
Majac "pewny mecz" sprzedaje dom, samochod biore kredyt i go stawiam ustawiajac sie na całe zycie. A nie sprzedajac go po 200 zł(mowiac o pewniakach pominalem fakt ustawianych meczy)

Pisane z telefonu, moga sie pojawic bledy


RE: Pewne Typy - Madara Uchiha - 21-06-2015 07:13

Nie mogę zdradzić szczegółów ale są typy 100 %. Ja w tym tygodniu powiększyłem swój kapitał 3 razy grając na takich typach. A 1.01 to nie jest w ogóle żaden kurs i nie opłaca sie stawiać nawet jakbyś był pewny w 200%, że wygra.


RE: Pewne Typy - szarydg - 21-06-2015 18:12

(21-06-2015 07:13)Madara Uchiha napisał(a):  Nie mogę zdradzić szczegółów ale są typy 100 %. Ja w tym tygodniu powiększyłem swój kapitał 3 razy grając na takich typach. A 1.01 to nie jest w ogóle żaden kurs i nie opłaca sie stawiać nawet jakbyś był pewny w 200%, że wygra.

jak czytam takie brednie to aż mnie skręca....


RE: Pewne Typy - 1year - 21-06-2015 20:02

"Nie mogę zdradzić szczegółów ale są typy 100 %" nie możesz zdradzić bo czegoś takiego nie ma Sad
przykre ale prawdziwe Sad


RE: Pewne Typy - PELEEE15 - 29-06-2015 17:48

Jestem nowy i to mój pierwszym komentarz Big Grin
Gram w buki od dobrych 12 lat (z spooorymi przerwami) i wierzcie mi jest naprawdę wiele ustawionych meczy.
Oczywiście na 100% graczy dostęp do takich ma pewnie 0.00001 %.
Tak jak pisali poprzednicy...
Bukmacherzy głupi nie są dlatego też dla takich "cwaniaków" ustalają błyskawicznie limity.
Kiedyś nie było tyle możliwości co teraz i ustawka była łatwiejsza to wykrycia.
Teraz, gdzie klub może powiedzieć by piłkarze dostali tyle żółtych kartek, dali sobie strzelić pierwszego gola w takim i takim czasie, wykonać więcej rzutów rożnych niż np. 7....
Ale tak jak mówię na forach nie ma nikt takich informacji.
A teraz ciekawy przykład: Masz kolesia, który jest rezerwowym w zespole 3 ligi polskiej. (faworyci vs cieniasy)
On Ci mówi, że w pierwszej połowie będą grać typowo na remis, ale w drugiej zmasakrują rywali.
Kurs na X/1 jest 4.5

Pytanie co Ty z taką informacją robisz ?
a) otwieram stronę/bloga i piszę: FIXEM MATCH - ODD: 4.6 MAX BET! PRICE: 50 Euro Big Grin ?
b)Zgłaszasz to do różnych instytucji zajmującymi się przestępczością hazardową (ustawki meczy...)
c) Dajesz go na kilka stron internetowych i piszesz MAM FIXA grajcie!!! 10000% pewności!!
d) Otwierasz wszystkie konta bukmacherskie i grasz za min. 10.000 zł

Osobiście byłem świadkiem w osiedlowym bukmacherze Proffesional (eforuna teraz) jak koleś z wielkim uśmiechem mówił do kogoś przy monitorku proszę nie grać tego.(niestety nie pamiętam meczu) Ale dlaczego ? Bo oni dzisiaj w ogóle nie będą się starać Przecież grają najlepszym składem powinno wejść Powtarzam proszę nie graj na jedynke tylko zmien na X2, a gwarantuję Ci, że nie przegrasz. Ten kazał wyrzucić ten mecz z kuponu.
Po chwili koleś z INFOrmacją zagrał mecz za "skromne" 5000 zł na czyste 2.
Ale to było w 2005/6 roku.
Teraz spotkanie osoby z jakąś ustawką jest niemożliwe, a w necie są sami oszuści szczególnie na stronach .hr
A sama idea kupowania meczy nie jest wcale najgorsza.
Jest sporo serwisów monitorowanych chociażby przez CAPPERTEK lub MY BIG PARTNER.
Jeśli ktoś nie ma w ogóle czasu na analizy meczów, drużyn, formy itd tylko chce postawić gotowca to warto spróbować.
Ale z góry wykluczałbym strony gdzie, znajduje się wyraz FIX.


RE: Pewne Typy - bulleter - 23-07-2015 21:26

Dokładnie, NIDGY nie ma PEWNYCH.


RE: Pewne Typy - kiwi - 30-07-2015 22:09

znacie jakieś strony z pewniakami?


RE: Pewne Typy - Damkofr - 30-07-2015 22:19

(30-07-2015 22:09)kiwi napisał(a):  znacie jakieś strony z pewniakami?
Pewniaki? Kolego to dział z bukmacherką a wniej to słowo nie występuje.


Pewne Typy - Hybrid1990 - 22-07-2018 11:50

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.