Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
A czy Wy czytacie regulamin? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: A czy Wy czytacie regulamin? (/Temat-A-czy-Wy-czytacie-regulamin-113226)



A czy Wy czytacie regulamin? - Społecznik - 29-04-2015 20:21

Cześć wszystkim. Jestem Adam i mam zamiar zacząć zarabiać przez internet.
Problem tkwi w tym,że dość rzetelnie staram się rozczytywać każdy szczegół w regulaminie przed rejestracją,często bywa tak że mam pewne wątpliwości i obawy,że akceptując taki narażę się na jakieś konsekwencję. Ponad to zwykle przynajmniej 1/4 nie rozumiem,gubiąc się w gąszczu petentów,podmiotów i innej fachowej gadki.

Ponieważ nieznajomość prawa szkodzi tutaj rodzi się klika pytań.
- Jestem osobą która pewnie nie raz i nie dwa będzie zmieniała platformy na PPA/PPI czy innych tego typu: Czy jeżeli przestaję zarabiać pieniążki i nie zerwę umowy dany portal/platforma może pociągnąć mnie do jakiejś kary za brak aktywności?
- Czy aktywność/istnienie konta jest w pewnym momencie zawieszane przez brak aktywności określonej ilości czasu?
- Czy serwis zarobkowy może w ogóle zawierać w sobie jakiego kolwiek typu sankcje? Jeżeli tak to za co i gdzie zwracać uwagę w regulaminie najbardziej?

Interesują mnie serwisy takie jak: HotCash,FireSub,FireCash /ew jakieś skracacze Smile. (wciąż wyrabiam sobie opinię więc pytam również o pozostałe serwisy zarobkowe ogólnikowo).
Czy Wy też porządnie rozpatrujecie regulaminy ? Czy zwykle zerkacie tylko mając to w poszanowaniu? Opłaca się podchodzić do tego wszystkiego aż tak ostrożnie?
Myślę że przezorny ubezpieczony chodź może jestem w błędzie?
Pozdrawiam Smile


RE: A czy Wy czytacie regulamin? - selfie - 29-04-2015 20:28

(29-04-2015 20:21)Społecznik napisał(a):  Ponieważ nieznajomość prawa szkodzi tutaj rodzi się klika pytań.
- Jestem osobą która pewnie nie raz i nie dwa będzie zmieniała platformy na PPA/PPI czy innych tego typu: Czy jeżeli przestaję zarabiać pieniążki i nie zerwę umowy dany portal/platforma może pociągnąć mnie do jakiejś kary za brak aktywności?
- Czy aktywność/istnienie konta jest w pewnym momencie zawieszane przez brak aktywności określonej ilości czasu?
- Czy serwis zarobkowy może w ogóle zawierać w sobie jakiego kolwiek typu sankcje? Jeżeli tak to za co i gdzie zwracać uwagę w regulaminie najbardziej?

Interesują mnie serwisy takie jak: HotCash,FireSub,FireCash /ew jakieś skracacze

Ja osobiście nie czytam do końca a raczej wyrywkowo gdyż zawsze na forum zawsze znajdzie się dobra dusza która poinformuje o jakimś przekręcie Jerk

Natomiast jeśli chodzi o portale Sub-Premium czy PPA/PPI to nie ma czegoś takiego jak "zerwanie umowy"- twoje konto nadal istnieje jednak go nie użytkujesz więc nie ma z tym żadnego problemu. Co do zawieszania konta za brak aktywności jeszcze się z tym nie spotkałem i nie ma tego raczej na portalach wyżej wymienionych.

Największą karą za nie użytkowanie portalu jest gdy masz praktycznie minimum do wypłaty a brakuje Ci chęci by dorobić i wypłacić a te pieniądze tak sobie wiszą w świecie wirtualnym Lol


RE: A czy Wy czytacie regulamin? - Społecznik - 29-04-2015 21:46

Przede wszystkim,czytając regulamin HotCasha,zauważyłem ten pkt o karze,warunek w którym mieliby wlepić tą kare był niejasny,przynajmniej dla mnie ale poszperałem trochę na forum i znalazłem : http://zarabiam.com/Temat-Regulamin-interpretacja-jednego-punktu-110600 tyle że nadal zastanawia mnie czy gdybym chciał nawiązać współpracę bezpośrednio z jakimś reklamodawcą to czy jestem już pernamentnie związany umową z jedną firmą i muszę obawiać się jakiejś kary Tongue..
Sam nie wiem skąd się wzięła u mnie taka ostrożność,ale w sumie wole spać spokojnie jak rozumiecie Big Grin