Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kilka pytań na temat publikacji na fb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Kilka pytań na temat publikacji na fb (/Temat-Kilka-pytan-na-temat-publikacji-na-fb-113214)



Kilka pytań na temat publikacji na fb - Manderigon - 29-04-2015 18:09

...


RE: Kilka pytań na temat publikacji na fb. - zjadamkredki - 29-04-2015 18:28

Z tego co wiem to chyba nie można reklamować suba tekstem "darmowe doładowanie" a jako "wygraj doładowanie".


RE: Kilka pytań na temat publikacji na fb. - Kapka - 29-04-2015 18:43

Nie jestem pewny ale mozna pisac "czy chcialbys doladowac telwfon za darmo?...." i tam dalej cos i link do sms albo premium sms. Ale oczywiscie nie sugerowac ze te darmowe doladowania sa pod tym wlasnie linkiem. jak zle mysle to mnie poprawcie Smile


Kilka pytań na temat publikacji na fb. - Admin - 01-05-2015 09:42

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: Kilka pytań na temat publikacji na fb. - Voldir - 01-05-2015 09:49

(29-04-2015 18:09)Manderigon napisał(a):  1. Warto spamować konkursami na grupach zagranicznych?
2. - .. - gdzie grupy są już "przespamowane"? Czy warto spamować tam dalej?
3. Mógłby ktoś podać jakiś przykład treści "legalnego" posta, reklamującego darmowe doładowania?

1. To zależy jaki masz target. Na zagranicę to bym spróbował CPA. Warto spróbować, bo to nic nie kosztuje.
2. To zależy od tego czy są spamowane cały czas, czy zostały zaspamowane i pozostawione same sobie. Ludzie przychodzą i odchodzą. Chyba wiesz co chcę Ci powiedzieć? Jeśli grupa "odetchnęła" chwilkę od spamu to spróbuj. Nikt Ci nie powie czy warto bo musisz sam to sprawdzić. Jeśli były spamowane to użyj może takiego programu/konkursu, którego tam nie było.
3. Legalnie to na pewno: "promocyjne doładowanie" "odbierz doładowanie" "zdobyć/odebrać/doładować może każdy" "ja odebrałem/dostałem/doładowałem - też jest dozwolone bo każdy ma szansę i Ty również mogłeś wygrać ale JEDNO doładowanie a nie dla całej rodziny Big Grin

Ogólnie wszystko to co nie łamie regulaminu. Jeśli są jakieś koszty to nie piszesz, że jest to darmowe. Rób to na logikę.

Powodzenia Smile