Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Guitar hero czy rock band - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Guitar hero czy rock band (/Temat-Rozwiazane-Guitar-hero-czy-rock-band-1132)



[Rozwiązane]Guitar hero czy rock band - trawel - 25-01-2010 22:00

Otóż zastanawiam się nad załatwieniem jakiejś gry muzycznej (czyt. guitar hero albo rock band) i tutaj nie wiem, którą wybrać. Z jednej strony guitar hero 5, do którego mam większe przekonanie, bo grałem w 4 i 3 (ale tutaj jest tylko gitara w zestawie). Z drugiej strony rock band (the beatles bodajże, chyba, że jest jakaś inna wersja na lockerz) tutaj z tego co kojarzę w zestawie jest gitara i perkusja (co by do mnie bardziej przemawiało), ale z kolei nie mam zbytniego przekonania do tego tytułu (co prawda zastanawiałem się, że później mógłbym załatwić samą grę guitar hero 5 i grać na tym sprzęcie z rock banda).
I którą wybrać?;P

Tak jeszcze przy okazji ile około by wyszło cło i vat za każdą z tych gier?

Dzięki za pomocBig Grin


RE: Guitar hero czy rock band - Leilong - 26-01-2010 09:38

Imo lepiej GH 5. Przynajmniej mi bardziej ta gra leży.

a cło i vat to można policzyć vat 22% + cło bodajże 10%, ale nie jestem pewien, więc jak GH 5 350 zł zapłacisz 115 zł. Za Rock Band podobnie może pare złotych więcej.


RE: Guitar hero czy rock band - trawel - 26-01-2010 11:07

Ale to nie jest tak ze clo od wartosci powyzej 150 euro? bo gh mniej niz 150 euro


RE: Guitar hero czy rock band - Leilong - 26-01-2010 13:45

To odejmij 10% Tongue


RE: Guitar hero czy rock band - Bolt - 26-01-2010 15:12

dodam tylko że w rock bandzie oprócz gitary, perkusji i oczywiście gry jest jeszcze o ile się nie mylę mikrofon Smile

A co do Rock Banda żeby się przekonać trzeba zagrać ja gram co prawda na PSP ale chyba jest jedną z najlepszych gier na PSP Big Grin


[Rozwiązane][Rozwiązane]Guitar hero czy rock band - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.