Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
5 tysięcy skrzynek na listy - InPost - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 5 tysięcy skrzynek na listy - InPost (/Temat-5-tysiecy-skrzynek-na-listy-InPost-113195)



5 tysięcy skrzynek na listy - InPost - Tiger_GG - 29-04-2015 12:10

InPost – największy prywatny operator pocztowy w Polsce – rozdaje 5.000 darmowych skrzynek oddawczych odbiorcom indywidualnym na terenach wiejskich w ramach akcji „Skrzynka na listy”.

Akcja trwa od 01.04.2015 r. do dnia 31.05.2015 r. lub do wyczerpania zapasów. Bezpłatną skrzynkę może otrzymać osoba mieszkająca na terenie wiejskim, która poświadczy brak prywatnej skrzynki oddawczej oraz wypełni wniosek i złoży go w Punkcie Obsługi Klienta lub u doręczyciela InPost. Skrzynki na listy przyznane w ramach Akcji dostarczane będą na koszt InPost w ciągu 30 dni od daty pozytywnej weryfikacji zgłoszenia (więcej informacji można znaleźć na stronach www https://www.inpost.pl/fileadmin/pdf/akcja-skrzynki-na-listy-regulamin.pdf).

Regulamin
Ulotka
Formularz


RE: 5 tysięcy skrzynek oddawczych - InPost - Gift Wallet - 29-04-2015 12:14

Więcej ludziom by mogli zapłacić i porządną kadre
Big Grin po ch** komu skrzynka jak list i tak nie przyjdzie ? :S


RE: 5 tysięcy skrzynek oddawczych - InPost - Tiger_GG - 29-04-2015 12:32

Pewnie masz rację już tydzień czekam na przesyłkę z Allegro, kto wie ile jeszcze trzeba będzie czekać facepalm


RE: 5 tysięcy skrzynek oddawczych - InPost - Gift Wallet - 29-04-2015 12:34

Poleconym może jeszcze dojdzie , ew jest już dawno awizowana ( i co z tego że nie dostałes awizo)
Sam tam pracowałem więc krytycznie mogę się wypowiedzieć bez naginania prawdy Tongue


RE: 5 tysięcy skrzynek na listy - InPost - Szajmon - 23-05-2015 15:54

InPost? To nie ta gówniana firma, która pokazała mi, że Poczta Polska nie jest taka zła? Tak to ta nic nie warta firma, która nie daje awizo i doręcza listy pod całkiem inne adresy. Kiedyś dostałem czyjąś fakturę z orange. Innym razem 2 tygodnie czekałem na awizo. W końcu dostałem swoją paczkę od sprzedawczyni w sklepie. Co w sumie mogłem zgłosić jako niedostarczenie paczki. Choć nawet gdyby mi nie oddała tej paczki to pewnie ta nic nie warta firma by mnie zlała ciepłym moczem. Unikajcie InPost jak tylko możecie. Lepiej zapłacić trochę więcej na PP, ale mieć spokój niż użerać się z idiotami. SKrzynka inpost. TFU!


5 tysięcy skrzynek na listy - InPost - MaLiN - 25-08-2015 12:46

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.