Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak posiadać dużo stabilnych kont facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Jak posiadać dużo stabilnych kont facebook (/Temat-Jak-posiadac-duzo-stabilnych-kont-facebook-113180)

Strony: 1 2 3


RE: Jak posiadać dużo stabilnych kont facebook - szakipus - 30-04-2015 15:47

Jak rozumiem spamować też trzeba z głową. Nie logujemy się na 40 kont dziennie wysyłając spam w 20 grupach, 2 razy dziennie. Smile To jasne - ale raz na ile dni się zalogować na dane konto i w ilu grupach wysłać spam, tak aby NIE dostać weryfikacji? Smile


RE: Jak posiadać dużo stabilnych kont facebook - szpilmen - 30-04-2015 16:18

(29-04-2015 20:18)dandx1994 napisał(a):  Czyli lepiej korzystań z trybu incognito zamiast z wtyczek Hola/ CyberGhost ?
Bo z jednej strony tych wtyczek i tak dużo ludzi używa ale z drugiej przecież można wyłapać ban na wszystkie konta jednocześnie z mojego ip....
Jak facebook podchodzi do tego ip w końcu?

Loguj się z jednego IP, tylko wył incognito i wł jeszcze raz. Ja tak robię od roku i nie ma większych problemów. Wyłapać bana na zdjęcia warto, zrobić sobie już bazę screenów.

(30-04-2015 15:47)szakipus napisał(a):  Jak rozumiem spamować też trzeba z głową. Nie logujemy się na 40 kont dziennie wysyłając spam w 20 grupach, 2 razy dziennie. Smile To jasne - ale raz na ile dni się zalogować na dane konto i w ilu grupach wysłać spam, tak aby NIE dostać weryfikacji? Smile

Ja loguje się nawet na 20 kont dziennie, chociaż spamuje 8-12 kont dziennie zależy jak mi się chce dodawać do grup i weryfikować starterem etc.

Każde moje konto jest w około 30-50 grupach (przeciętnie to tak 40 coś) i konta wyłapują bana na spamowane na 14 dni po paru dniach codziennego spamu.

Co do weryfikacji to patrz wyżej, warto sobie nawet specjalnie poblokować konta na weryfikację zdjęciową aby potem zrobić sobię baze screenów. Z czasem nauczycie się zdjęć i nazwisk na pamięć i po screenach nie będziecie musieli szukać.


RE: Jak posiadać dużo stabilnych kont facebook - kn10 - 30-04-2015 16:34

Czyli rozumiem, ze wszystko obraca sie wokol tych samych znajomych i dzieki temu ta weryfikacja przechodzi tak latwo?


RE: Jak posiadać dużo stabilnych kont facebook - szpilmen - 30-04-2015 16:54

(30-04-2015 16:34)kn10 napisał(a):  Czyli rozumiem, ze wszystko obraca sie wokol tych samych znajomych i dzieki temu ta weryfikacja przechodzi tak latwo?

Dokładnie tak.


RE: Jak posiadać dużo stabilnych kont facebook - kalmanis - 26-05-2015 20:10

Fajna sprawa bo mi z dowodem wyskoczyło ale jak się przelogowałem to juz nie ma... uff konto matka uratowane ! Big Grin Dzięki ziomeckzu dostajesz magicznego reputa Smile


RE: Jak posiadać dużo stabilnych kont facebook - Pink134lol - 26-05-2015 20:32

@[szpilmen] A jeśli mi po weryfikacji ze znajomymi wyskakuje weryfikacja dowodem, to oznacza, że muszę wykonać obie czy wystarczy prawidłowa weryfikacja zdjęciowa?


RE: Jak posiadać dużo stabilnych kont facebook - szpilmen - 26-05-2015 23:10

(26-05-2015 20:32)Pink134lol napisał(a):  @[szpilmen] A jeśli mi po weryfikacji ze znajomymi wyskakuje weryfikacja dowodem, to oznacza, że muszę wykonać obie czy wystarczy prawidłowa weryfikacja zdjęciowa?

Daj powróć i wykonaj dobrze weryfikację zdjęciową. W 99% pomaga.


RE: Jak posiadać dużo stabilnych kont facebook - Kerehan - 17-06-2015 15:15

Czyli zakładamy 100 kont fejkowych. zbieramy po 200 znajomych. I z konta matki dodajemy tych znajomych ? Smile


RE: Jak posiadać dużo stabilnych kont facebook - Narutek - 19-06-2015 14:18

Musi być 100 znajomych czy może być załóżmy 30-50 ?


RE: Jak posiadać dużo stabilnych kont facebook - szpilmen - 23-06-2015 21:37

(19-06-2015 14:18)Narutek napisał(a):  Musi być 100 znajomych czy może być załóżmy 30-50 ?

@[Narutek] Zauważyłem że 70 to takie minimum.