Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak posiadać dużo stabilnych kont facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Jak posiadać dużo stabilnych kont facebook (/Temat-Jak-posiadac-duzo-stabilnych-kont-facebook-113180)

Strony: 1 2 3


Jak posiadać dużo stabilnych kont facebook - szpilmen - 28-04-2015 23:07

Więc co nam będzie potrzebne:
- Czas
- Startery

Jak posiadać dużo stabilnych kont facebook?
1. Zakładamy konto kobiece na facebooku, dodajemy zdjęcia (zdjęcie w tle i profilowe, najlepiej aby było widać cycki).
2. Dodajemy je do grupy typu poznam/zbieramy znajomych/like za like
3. Piszemy na tych grupach wiadomość w stylu "Cześć kociaki, poznam ciekawego pana. Na początku chciałabym z nim popisać a potem może i coś więcej" + dodajemy swoje zdjęcie.
4. Akceptujemy zaproszenia od napalonych panów.
5. Zbieramy tak do 200 znajomych.
6. Zakładamy 100 kont facebook (każde konto zakładamy na incognito, nie musimy zmieniać IP), każde konto na starcie będziemy musieli weryfikować starterem.
7. Zapraszamy ludzi z konta matki na nasze 100 fakowych (patrz punkt 1).
8. Gdy wyskoczy nam weryfikacja zdjęciowa robimy screena screenshooterem zdjęć + nazwiska
9. Po 24h imiona i nazwiska się zmieniają i tylko jedno się powtarza. Imię i nazwisko, które się powtarza to jest dobra odpowiedź.
10. Polecam zaznaczać sobie na screenie poprawne imię i nazwisko jakby kiedyś wyskoczyła nam weryfikacja na wpisywanie.

To chyba już tyle, sam posiadam około 100 takich kont i mogę sobie spamować nie martwiąc się o blokady facebookowe.


RE: Jak posiadać dużo stabilnych kont facebook - mikiniki - 29-04-2015 06:38

Pomysł nie głupi, aczkolwiek strasznie czasochłonny Smile


RE: Jak posiadać dużo stabilnych kont facebook - Mercz - 29-04-2015 06:52

Mi częściej wyskakuje weryfikacja dowodem :/


RE: Jak posiadać dużo stabilnych kont facebook - szpilmen - 29-04-2015 09:18

(29-04-2015 06:52)Mercz napisał(a):  Mi częściej wyskakuje weryfikacja dowodem :/

Bo jak nie masz znajomych to leci na dowód.


RE: Jak posiadać dużo stabilnych kont facebook - Mercz - 29-04-2015 09:35

Miałem 300 znajomych. Weryfikacja znajomych - skończyłem pomyślnie i wyskoczyła weryfikacja dowodem od razu po.


RE: Jak posiadać dużo stabilnych kont facebook - szpilmen - 29-04-2015 10:59

(29-04-2015 09:35)Mercz napisał(a):  Miałem 300 znajomych. Weryfikacja znajomych - skończyłem pomyślnie i wyskoczyła weryfikacja dowodem od razu po.

Daj screena. Na niektórych takich weryfikacjach dowodem da się dać przycisk "powrót" i wtedy jeszcze raz przechodzimy weryfikacje zdjęciową.

Konta robione moim sposobem nie miały nigdy większych problemów niż ban paru/parunastu dniowy na spam po grupach.


RE: Jak posiadać dużo stabilnych kont facebook - dandx1994 - 29-04-2015 20:18

Czyli lepiej korzystań z trybu incognito zamiast z wtyczek Hola/ CyberGhost ?
Bo z jednej strony tych wtyczek i tak dużo ludzi używa ale z drugiej przecież można wyłapać ban na wszystkie konta jednocześnie z mojego ip....
Jak facebook podchodzi do tego ip w końcu?


RE: Jak posiadać dużo stabilnych kont facebook - rekki - 29-04-2015 21:01

Ja np. zakładam na Holi, ale używam już normalnie z trybu incognito.


RE: Jak posiadać dużo stabilnych kont facebook - osinex - 29-04-2015 22:59

czyli ze:
robie weryfikacje zdjęciową klikam pomin pomin pomin robie zdjęcia tego co było
i kolejny dzień mam dokładnie te same zdjęcia? Zawsze? Rolleyes


RE: Jak posiadać dużo stabilnych kont facebook - szpilmen - 29-04-2015 23:16

(29-04-2015 22:59)osinex napisał(a):  czyli ze:
robie weryfikacje zdjęciową klikam pomin pomin pomin robie zdjęcia tego co było
i kolejny dzień mam dokładnie te same zdjęcia? Zawsze? Rolleyes

Tak. Potem te zdjęcia z fejsa nie są aktualizowane nawet paręnaście tygodni/miesięcy.

Ja mam zdjęcia robione pół roku temu i dalej pokazuje mi te same.

PS. Liczyłem na jakieś reputki za poradnik