Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
KONTO Fb zenskie 2011 1k grup :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: KONTO Fb zenskie 2011 1k grup :) (/Temat-KONTO-Fb-zenskie-2011-1k-grup-113164)

Strony: 1 2 3


RE: KONTO Fb zenskie 2011 1k grup :) - RejTom - 07-05-2015 21:08

Chwila chwila, konto które dostałem miało mieć 1000 grup, a wszystkich włącznie z prywatnymi jest ledwo 600. Sprawdzone programem od Techbyte.(jak będzie trzeba mogę wrzucić potwierdzenie)
Dlatego proszę o zwrot ponieważ takie konto w tej cenie mnie nie interesuje.


RE: KONTO Fb zenskie 2011 1k grup :) - awesomerolnik - 08-05-2015 16:06

Niestety Pan nie potrafi czytac aukcji Smile


RE: KONTO Fb zenskie 2011 1k grup :) - RejTom - 08-05-2015 19:21

W temacie jest napisane DODANE, a nie wysłane zaproszenie, więc produkt tak jak wspomniałem mija się z opisem.
Czekam na zwrot pieniędzy inaczej wnoszę spór na paypal


RE: KONTO Fb zenskie 2011 1k grup :) - awesomerolnik - 08-05-2015 21:17

PIerw sie naucz czytac nastepnie kupuj Smile


RE: KONTO Fb zenskie 2011 1k grup :) - RejTom - 08-05-2015 21:53

Pierw to się naucz pisać konkretnie, bo piszesz jedno a fakty mówią drugie. W dodatku jak tak patrzę co i w jaki sposób piszesz to wyglądasz mi na chamskiego gimnazjalistę (nie wnikam czy tak jest po prostu tak się zachowujesz) Od początku były jakieś problemy, niby w dzienniku pokazywałeś jak to zarabiasz grubą kasę a do mnie miałeś pretensje o 1,5 zł, które paypal pobrał na opłatę. Teraz lecisz sobie w kulki i zgrywasz greka. Dodatkowo jeszcze do mnie wyskakujesz z prostackimi tekstami żebym się nauczył czytać, trochę kultury. No ale czego wymagać od takiego #januszabiznesu z gimnazjum Big Grin

A co do sporu na Paypal, to Ty sobie też poćwiczysz czytanie, mimo że te 30 zł nie jest tego warte to i tak sobie trochę obaj popiszemy.
Pozdrawiam


RE: KONTO Fb zenskie 2011 1k grup :) - awesomerolnik - 09-05-2015 12:30

Nie polecam handlu z panem RejTom'em. Niestety typowy cebulak nie potrafiący przyznać się do błędu. Smile

Chyba nigdy nic nie kupowales na forum , ja kupując tutaj kilka przedmiotów sprzedający prosili mnie o wysłanie kasy przez "przesyłanie kasy dla rodziny/znajomych"


RE: KONTO Fb zenskie 2011 1k grup :) - RejTom - 09-05-2015 12:52

Ja tam nigdzie błędu nie widzę, to Ty się upierasz że leży po mojej stronie.
Co do transakcji na forum to Ty się mylisz, kupowałem/sprzedawałem wiele rzeczy, z niektórymi współpracuję na stałe. Ty nigdzie nie poprosiłeś o płatność jako znajomym, dopiero jak wysłałem.Jednak nawet wtedy podałem Ci rozwiązanie, że jeśli chcesz przelew jako znajomym to Ty pierwszy wyślij dane do konta, bo twój staż i ilość postów sprawia, że Ci nie ufam no i nie myliłem się.

P.S.
Apostrofu używamy odmieniając wyrazy obcojęzyczne, w których końcówka wyrazu jest "niekompatybilna" z resztą wyrazu. Także pisząc RejTom nie musisz używać apostrofu. Taki protip na przyszłość Smile


RE: KONTO Fb zenskie 2011 1k grup :) - benio5 - 09-05-2015 13:08

Dobrze że nie kupowałem ! Cool
Słowo prawie rozumiem 10 grup mniej ale 400 mniej to po prostu oszust Undecided


RE: KONTO Fb zenskie 2011 1k grup :) - Kede - 24-05-2015 13:27

@[awesomerolnik] celowo wprowadza w błąd.

Cytat:Sprzedam konto założone w 2011 r oraz dodane do ok. 1k grup!
Dodane do 1k grup ≠ wysłane zaproszenia do 1k grup

Treść Twojego ogłoszenia wprowadza w błąd. Kupującym należy się zwrot pieniędzy. A to co nam pozostaje to zgłosić temat bo szkoda czasu na takiego cwaniaka. I jeszcze te odzywki, że mamy się nauczyć czytać. I pomyśleć, że wysłałem do Ciebie wiadomość i maila w sprawie zakupu. Dobrze, że zajrzałem na drugą stronę wątku Smile


RE: KONTO Fb zenskie 2011 1k grup :) - surfer0700 - 24-05-2015 13:32

@[awesomerolnik] proszę o zwrot pieniędzy oszukanym osobom albo wylatujesz z forum za oszustwo. Masz czas do następnego logowania.

Ostatnia wizyta: Wczoraj 11:26 PM